Koolikokkutulek.

Sel laupäeval on siis kauaoodatud Jüri kooli kokkutulek.

Kusagil eelpool kirjutasin ma natuke sellest, mis toimus eelmisel korral, kui koolis vilistlased kokku said.
Seekord on muidugi ärevus suur, sest eelmist pidu mäletatakse veel hästi, ütleme, igaühel on midagi meeles ja kokku saaks sellest huvitava pildi.

Ühed mäletavad, et enne koolimajja minekut saime me minu vanematekodus kokku, jõime soojenduseks veini ja läksime koos kooli….Khm, mina ei tea sellest midagi. Viimati saime enne koolipeole minekut minu juures kokku siis, kui 1990 aasta sügisel esimest korda vilistlased olime. Sel korral me veini ei joonud. Eks sellest siis ka mälupilt.:P Aga ma olen ju vana ka ning nüüd on juba aasta 2006.

Kuus aastat tagasi istusime me minu pool seitsmeni hommikul, kuni väsinumad olid vaikselt koju vajunud ja veel rohkem väsinud magasid natuke….

Igal juhul oli see huvitav öö.

Tänu Õunpuule sai sellest inimhinge sügavusi avav mäng. Absoluutselt rutiinivaba jooming.
Ei, joominguks seda ka nimetada ei saa, enamus hakkas juba vastu hommikut kaineks saama.
Igal juhul oli see nii rutiinist väljaulatuv ja see tekkinud sünergia nii haarav, et mitmed seda õhustikku taga igatsevad ( mina kaasa arvatud..).

Igal juhul kutsus Janek peale pidu koolis kõiki jälle minu juurde. Hea, et Ants seda mullegi ütles.
Ja nüüd käin mina ja ümisen muudkui, et saaamee kokku Tommi juuures…

Lõbus.

Jüri Gümnaasiumis on toimunud nii suured ümberehitused, et enne aktuse algust tehakse vilistlastele tuur ruumidega tutvumiseks. Lihtsalt, et ära ei eksiks, ma arvan.

Popid sinna ei lähe. Popid saavad hoopis minu juures kokku, et siis ühise rindena aktust rünnata. ( Mina olen muidugi NII popp, et ma pole varem ühelgi vilistlaste kokkutulekul aktusele jõudnud. ) Seekord ikka tahetakse minna, aga noh, eks välja tuleb, nagu alati…..

Aa, ja kokku saame ikka minu vanas kodus, pool viis.

By Merle

Järjest ja järjest kõik tuleb uuesti me juurde. Uus kevad uus suvi uus kevad uus talv. Jälle ja jälle elame uesti. Taevas tinahall. Lund kerutab ümber jalgade. Jälle ja jälle otsast algame.