Meie aeg

Meie aeg - mõistekaart

Grupitööna loengus koostatud mõistekaart ajast. Valin siit ühe – see on proriteetide seadmine.
Kui kõik on siiani tundunud võrdselt tähtis, pean oma ajakasutuse üle vaatama ja leidma, mille ma veel oma elust mõneks ajaks välja lülitan. Või siis ei lülitagi, lihtsalt leian siinset blogi pidades, mis on minu ajaröövlid ning saan selle kaudu oma tegutsemist efektiivsemaks muuta.

Tänase kauni pühapäeva kokkuvõtteks panen kirja oma viis positiivset leidu tänasest päevast.
1. Magamine. Ärkamine oma voodis just siis, kui mulle tundub õige (mitte äratuskella helina peale) oli minu unistus juba mõnda aega.
2. Päike. Novembrikuus selline päike, mis isegi kergelt soojendab, on luksus.
3. Küünlad. Mõnus on õhtuhämatuses süüdata küünlad ning nautida nende võbelust. Suvine küünlapõletamine pole pooltki nii mõnus – on tore, et meil on sellised pimedad kuud, nagu november ja detsember.
4. Koristamine. Kui aja planeerimisel mõned asjad välja lülitada ja neid mitte märgata, see puudutab just kodu korras hoidmist, siis lõpuks päikese paistes seda näha pole kuigi meeldiv. Seega on tore koristamisele päevas aeg planeerida.
5. Pere. Vahel on tore olla koos abikaasaga kahekesi kodus, aga ainult vahel. Nii tore, kui me kõik koos oleme.

By Merle

Järjest ja järjest kõik tuleb uuesti me juurde. Uus kevad uus suvi uus kevad uus talv. Jälle ja jälle elame uesti. Taevas tinahall. Lund kerutab ümber jalgade. Jälle ja jälle otsast algame.