Kas teie teadsite?

Kolmapäeval käisin jälle Taaskasutuskeskuses, millest on nüüd saanud Uuskasutuskeskus.

Sorisin asjade hulgas, vaatasin inimesi…..

Ja siis küsis üks naine müüjalt väga tagasihoidliku ja hädise häälega, et vabandage, kuskohas teil siin tualett asub.

Müüja vastas:”Pole meil siin mingit tualetti, mis tualetti te tahate, üheski väikeses poes pole tualetti!!!! Ükskord ma olen lubanud siin inimesi tualetti, pärast oli ohhhohoo, muudkui korista.
Istuge trammi peale ja sõitke Stockmanni, seal on ühiskondlik tualett!”

By Merle

Järjest ja järjest kõik tuleb uuesti me juurde. Uus kevad uus suvi uus kevad uus talv. Jälle ja jälle elame uesti. Taevas tinahall. Lund kerutab ümber jalgade. Jälle ja jälle otsast algame.

4 comments

  1. Tundub küll et selle blogi omanik on tõeline valevorst!!!!! pfffff ….

  2. Jaa, kui mina oleksin kliendile nõu andnud, siis esimese mõtlemise peale oleksin teda Viru keskusesse saatnud, see on natuke lähemal, kui Stockmann.

    Samas on ühiskondlik tualett ka näiteks bussijaamas, sinna on ju selle Hendriksoni küüru juurest hoopis pikk maa. Eriti julm olles võiks inimesi sealt saata ka näiteks Sikupilli keskusesse, siis on püksilaskmine suisa kindel.

    Tegelikult on ju elementaarne, et sellises kohas on ka klientidele mõeldud tualett, või olen mina mingi imelik ja soovin siin liigset luksust?

  3. Leili, Sa oled kusepeetusega, aga head tervist Sulle! Peale selle – enne kui kirjutama hakkad, õpi eesti keele grammatika selgeks.
    Merle! Probleem on tõsine, olen ise kannatanud.Palju kordi on tulnud turiste juhatada, olen ise hädas olnud. Kas peaks linnaisadele ühe kõva kirja saatma?

  4. Üks ühiskondlik tualett on ju Toompeal, kiriku kõrval, sinna saab ju minna, kui kusagil äärelinnas häda peale tuleb!

Comments are closed.