Läks lahti!

Ameerika hübriid 11.10.2007

Ootasin, mis ma ootasin, aga lõpuks avas oma punga minu ameerika hübriid! Eks ikka paphiopedilum ehk eesti keeles veenusking.

Selle taime ostsin ma eelmise aasta sügisel, kui tal enam õisi peal ei olnud. Potil olevalt sildilt lugesin aga välja, et on ARMEENIA hübriid. See viis mind mõttele, et tegu on tuntud Armeniacumi hübriidiga ja hetkega tekkis lootus, et saab äkki kollaka õie. Nojah, peale seda sogasin ma hoolega ka KK foorumis ning paljud toredad inimesed pakkusid mulle variante, milline mu taime õis ikka olla võiks.

Järgmisel päeval lugesin ma veelkord silti potil ja avastasin kississilmil, et tegelikult oli kirjutatud Ameerika hübriid.:)

Igatahes kukkus kolinal kokku minu lootus omada eriti poppi taime. Järjekordselt oli tegu täiesti tavalise supermarketi hübriidiga.

Tegelikult pole sellel õiel muidugi midagi viga, värvid sobivad pealegi minu kööki väga hästi.

Ja üldse, elu on ilus! Minu köögi aknalaual on mu taimedel väga mõnus kasvada, kuna köögi keeduaurud ja vannitoa aurud hellitavad neid päeva jooksul, öösel on sellel vanal aknal mõnus olla, sest on jahe. (Vannitoa aurud selle pärast, et meie vannitoa uks kukkus eest ära ja nüüd on meil tegu väga uuendusliku avatud vannitoaga.) See vannitoa variant näitab, et tegelikult on ka õnnetused millekski head. Igatahes pole mul ühelgi varasemal aastal olnud taimedel nii palju pungi.

Orhideeomanikuna võin olla rahul.

Primulinumi pung, 10.11.2007

Published
Categorized as Orhideed

By Merle

Järjest ja järjest kõik tuleb uuesti me juurde. Uus kevad uus suvi uus kevad uus talv. Jälle ja jälle elame uesti. Taevas tinahall. Lund kerutab ümber jalgade. Jälle ja jälle otsast algame.

3 comments

  1. õis on muljetavaldav. loodan seda pilti ka laupäevases slaidishows näha!

  2. I am procrastinating with the pictures I promised. I procrastinate in fact with everything! It is because of the behavioral economics. You know? The human tendency to devalue future can be explained by this. But I will, I will send you the pictures. Joonas has been sick and I am tired beyond words! I like the way you write, keep it up! Bye now.

Comments are closed.