Soome

Esimene härmatis piibelehemarjal Soomes

Kui sul on hea auto. siis soomeskäik on ju lausa käkitegu.

Eile reisilt tagasi tulles lebasin voodis ja meenutasin, kuidas me varem lastega laeva pealt tulime, ööpimeduses jala kesklinna marssisime ja seal trolli ootasime. Läbi pimeduse ja külma tuule….

Nüüd vurad autoga kenasti laevast välja ja kodu poole, ei mingeid muresid.

Soome on muidugi samasugune nagu varem, lihtsalt puudel oli vähem lehti, kui kevadel, mil viimati käisin.

Vend on samuti samasugune nagu varem, kindlasti veel kallim, kui varem. Lihtsalt selle pärast, et temaga tihti ei kohtu ja sellel ajal, mil oleme koos, on tekkinud kulla väärtus. Aeg kulgeb tema juures külas olles liiga kiiresti. Mulle tundub alati, et ma lasen selle lihtsalt käest, et ühel päeval teda enam pole ja ma pole saanud talle rääkida kõike, mida tahaksin.

Nii hea on koos vennaga naerda ja nalja teha, meie naerukogus annab meile ilmselt lisaaega, kusagil on see olemas!

Ei, mu vennal pole vähki, lihtsalt mul on kahju, et me koosolemise aeg on limiteeritud.

Üldse tundub mulle, et aeg kaob käest ja ma pole piisavalt palju koos oma kallite inimestega. Et ma ei räägi neile piisavalt tihti, mida nad mulle tähendavad, näiteks seda, et ma armastan neid kogu oma südamest ning ei kujuta maailma nendeta ette.

Oh! Praegu pole ju isegi jõulud.

Loodetavasti läheb mul see masendusehoog varsti üle.

By Merle

Järjest ja järjest kõik tuleb uuesti me juurde. Uus kevad uus suvi uus kevad uus talv. Jälle ja jälle elame uesti. Taevas tinahall. Lund kerutab ümber jalgade. Jälle ja jälle otsast algame.

3 comments

  1. I have beautiful pictures of some strange flowers….Will make a flickr mosaic and then send them to you! Keep the spirits up! You are lucky to feel that way for your brother. Some people are not that close to their relatives. In adition you can always visit him!

Comments are closed.