Imelikud WC sildid

Leidsin internetist toreda jutu 59 Of The Coolest Toilet Signs Around The World. Selle peale tuli mulle meelde, et nägin isegi hiljuti huvitavat/naljakat WC silti.

Piltidel kujutatud sildid on Räpinas, kohaliku burgeripleisi kõrval asuva hoone keldris.

Meeste WC:

Meeste WC silt

Naiste WC:

Naiste WC silt

Hamburgerikohas käisime ainult selle pärast, et see oli ainuke koht Räpinas, kus on võimalus vähemalt natukenegi sooja süüa saada.

Sildid: #, #, #
10 comments on “Imelikud WC sildid
 1. Gea ütleb:

  Vale jutt! Räpinas on Puuriida pubi. Imehead toidud imepisikese hinnaga! Ja milline omlett seal hommikuti on, mmmm….

 2. Aarne ütleb:

  Küsisime kohalike elanike käest, et kustkohast me sooja süüa saaksime. Eriti suppi. Keegi ei osanud midagi öelda. Kurtsid isegi, et söögiga on raske.

 3. Bettani ütleb:

  Äkki need olid turistid nagu teiegi või suvitajad. Või väga vanad inimesed, kes ei tea värskemaid (paari aasta vanuseid) kohti. Muideks ka sinna keldrisse peaks kunagi pubi tulema.

 4. Aarne ütleb:

  Tegu ole kohalike ~ülekeskealiste inimestega, pubikliendiks vist tiba vanavõitu. Kõrval asuva poe müüja ei teadnud kah miskit soovitada.

 5. Tõnu Samuel ütleb:

  Aarne, tule teinekord minu poolt ka Räpinas läbi. Vabaduse 15 on aadress. Ja kui süüa tahad, siis tõesti kas Puuriida pubi või 15km eemal on hea koht Tiina köök. Muid kohti on ka aga need pole nii head.

 6. Aarne ütleb:

  Tänan kutsumast.

  Sattusin Räpinasse esimest korda elus. Kui sama tihedusega edasi läheb, siis terve järgneva elu jooksul jõuan ühe korra veel.

 7. Tõnu Samuel ütleb:

  No tule siis järgmises elus :)

 8. Vali Dool ütleb:

  Kui nii võtta, et võib arvestada ka kohti, mis ei asu Räpinas või siis ei ole mitte söögikohad vaid inimeste kodud, siis muidugi on Räpinas palju söögikohti. Isegi rohkem kui ühes teises kohas kus ei ole ühtegi söögikohta :)

 9. Stromberg ütleb:

  Haha.. thats priseless :D

 10. Chris ütleb:

  hey. may I know where is this place?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*