Linki ei võinud panna või?

Kirjutab Postimees täna oma kodulehel, et rate.ee’le on mingi Soome konkurent siginenud, kes kah Eestis oma saidi avanud. Nimeks MinuGalerii ja on tulvil täis vingeid lahendusi ja teenuseid. Näiteks saab seal pilte kommenteerida ja hinnata. Lisaks saab sellega liituda alates 12. eluaastast ning kasutustingimustest lugesin välja, et alla 18 aasta vanused liitujad ei tohi liituda kommuunidega, mis on seotud seksi, narkootikumide või millegi sarnasega. Tore.

Kuna mul on kodus 10 aastane reidimaniakk, siis tekkis huvi asi järele kaeda. Ja mida ma näen, artikli juures ei ole mingit viidet uue vinge saidi aadressile.

Kellel tekis niisugune mõte, et mingist veebisaidist juttu kirjutades ei olegi linki vaja panna? Ja seda veebiväljaandes? Kas ei viitsi või ei taha „kahtlasesse” kohta linkida?

Vastutasuks ma loetud Postimehe artiklile ei viita. MinuGalerii aadress .

Postimehe artikkel
Sildid: #, #, #
One comment on “Linki ei võinud panna või?
  1. Mutt ütleb:

    See on postimehel tavaline tegevus – kirjutavad veebilehest, aga linki mitte mingil juhul ei lisa. Kamoon, ega ju Postimees online lehelt ometi keegi ei taha minna uudises mainitud lehekülge järgi vaatama :P

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*