Blogisünnipäev 12

Aarne bloog 12Täna on mu blogi sünnipäev, see päev, kui ma avaldasin siin esimese postituse: Milleks bloog. Mõned kasutusjuhendid (mu kunagiselt 199x tehtud koduleehlt) avaldasin alles hiljem ning kuupäevastasin need päev  varasemaks, 01.03.2016.

Ma jõudsin blogimisega kõvasti ja kaugele.

Ma kohtusin ja sõbrunesin oma blogimisaegadel väga huvitavate inimestega, Lapsed said puhta muidu Segwayga sõita, business-lastehommikul käia. Pidudesse ja seminaridele/konverentsidele kutsuti. Sulli tilkus tilgake. Ma usun, et just mina tõin eesti keelde väljendi “külalispostitus“. Telia korraldatud blogijate kokkutulekul (2008a) arvati, et ma võiks kõva blogijana žüriis olla.  Olin, võitsin ka auhinna “kõige rohkem arvamust avaldanud arvaja“. Auhinnapusa oli naistekas, st lukk oli naistepidi, ja mu kallim sai selle endale.

Ja enne, kui blogimine tähendas tasuta jogurteid, lauvärvi või sheins kaltse, oli see eneseväljendus, tahtmine moodne olla ja ajaga kaasas käia, tahtmine maailma asjades kaasa lüüa - võib-olla neid asju isegi muuta ja parandada. Ma arvan, et mõned mu blogipostitused on maailma muutnud.

Minu jaoks sai blogimise isu lihtsalt  otsa. Tundus, et kõik oluine on öeldud, pisikese mõttepojukese jaoks on kavalam Twitterit ja natuke pikema jutu jaoks isiklikku Facebooki seina kasutada.

Siiski alustan ma igat oma päeva sellega, et peale e-maile vaatan, mida ma sellel päeval kunagi ammu arvasin või tähtsaks pidasin.

AarneBloog on surnud aga mitte surnud. Mina olen samasugune, nagu 2006 aga hoopis teistsugune.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*