Firefox Download Day

Firefox Download DayEile õhtul umbes 9 paiku õnnestus minulgi Firefox Download Day lehele ligi saada. Selleks ajaks olid juba esimesed 529 872 inimest, kellest 1 222 olid Eestist, oma uue, Firefox 3.0, brauseri kätte saanud.

Mina päris allalaadimiseni ei jõudnud. Allalaadimise nupul olnud kirjad lubasid küll Firefox 3'e aga väikses kirjas öeldi, et tegelikult on 2.0.0.14. Tegin igaks juhuks ka alloleva ekraanipaugu. Paistab, et imelike juhtumisi ja probleeme on ka teistel olnud.

Igatahes kusagil 22:00 paiku sain ka mina lõpuks vastse 3.0'i kätte. Install möödus valutult. Kõik pluginad, mis ma 3.0RC3 all tööle sain, töötasid rõõmsalt edasi. ID-kaardi tugi samuti mingit seadistamist ei vajanud ja töötas korralikult edasi.

Täna hommikul on allalaadimise lehele ligipääsuga jälle probleeme. Ju vist on asi selles, et Eestlased on ärganud ja tahavad ka rekordi püstitamisel osaleda.

Uuemate andmete järgi saab “Kõige rohkem 24 tunni jooksul alla laetud tarkvara” rekordi tegemisel osaleda kuni 20:16 meie enda kohaliku aja järgi. Mina olen oma panuse rekordi tegemisse andnud nii kodu- kui tööarvutist.

Firefox Download Day

Käesolev postitus on tehtud kasutades Firefox 3.0 brauserit.

Sildid: #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*