Minu WordPress’i pluginad VOL7

WordPressAasta lõpp on lähenemas ja plaan vajab täitmist. Sestap seekord viimast korda postitus sarjast Minu WordPress’i pluginad. Panin sellel korral kõik seni kajastamist mitte leidnud pluginad kirja, et asjaga ühele poole saada.

Best Posts Summary - Plugin koostab valitud möödunud perioodi (päev, nädal, kuu) kõike populaarsemate postituste koondi ja avaldab need ühe kokkuvõtva postitusena. Iga kuu esimesel sekundil (vähemalt teoreetiliselt) ilmub mul siin nüüd eelmise kuu populaarsemate postituste loetelu.

Wordbook - Saadab blogipostitused mu Facebook.com kontole. Siin polegi rohkem midagi kirjutada.

WordPress Database Backup - pakib kokku su blogi MySQL andmebaasi ja saadab selle sulle meilile või laseb tehtud arhiivi alla laadida. Hea võimalus kogu oma blogi sisust või lausa kogu andmebaasist varukoopia teha.

Koopia tehakse kõigest, peale failide. Piltide, teemade ja WordPress’i enda failidest koopia tegemiseks tuleb mõnd muud vahendit kasutada. Mina isiklikult teen iga natukese aja tagant lihtsalt FTP kaudu oma kõvakettale koopiaid.

WordPress Reports WordPress Reports - toob Google Analytics’i korjatud statistika tähtsamad näitajad otse blogi dashboardile. Mugav, sest pole vaja Google Analytics’isse sisse logida. Lisaks näitab FeedBurner.com kaudu lugejate arvu.

Yet Another Related Posts Plugin - Just see plugin paneb nii blogis kui RSS feedis iga postituse lõppu automaatselt 3 seonduvat postitust. Seoseid leitakse pealkirja, tagide, kategooriate ja postituse sisu järgi. Olen eelnevalt samal eesmärgil ka mõningaid teisi pluginaid kasutanud aga YARPP on parim.

WordPress.com Stats pluginast on juba ühes eelmises postituses juttu: Mina - statistikamaniak.

* * *

Ongi kõik kasutuses olevad pluginad kirjas. Nüüd järgneb veel üks kokkuvõttev postitus, kus on lingid kõigile Minu “WordPress’i pluginad“ postitustele.

WordPress’I uus versioon 2.7 peaks välja tulema reedel. Niipalju, kui ma testinud olen, siis peaks kõik mu pluginad ka uue WordPress’iga töötama.

Sildid: #, #, #
0 comments on “Minu WordPress’i pluginad VOL7
1 Pings/ Trackbacks järgnevaks "Minu WordPress’i pluginad VOL7"
  1. […] Minu WordPress’i pluginad VOL7 […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*