Firefox ja Chrome – vaheta välimust

Tahad, et su Firefox näeks välja, nagu uus Google Chrome? Või tahad hoopis, et su Chrome oleks vana tuttava Firefox'i moodi väljanägemisega?

Firefox muudetud Chrome'ks Mõlemad variandid on võimalikud. Loomulikult ei saa täielikult teise brauseri välimust üle võtta kuid mingi sarnasus siiski tekkib.

Firefox Chromeks

Selleks, et muuta Firefox Chrome näoliseks, kasuta Firefox'i Add-on'i Chromifox.

Sarnasus on tegelikult vaid pinnapealne ja suurem osa su Firefox'ist on endiselt vanamoodne.

Selle eest on installimine väga lihtne: kliki eelpool viidatud linki, installi Add-on, restardi Firefox ja valmis see asi ongi. Sobib ka Linux'i ja Mac'i kasutajatele, kes muidu üldse Crome't proovida ei saaks.

Crome Firefoxiks

Chrome muudetud Firefox'iksGoogle Chrome muutmiseks Firefox'i näoliseks on samuti võimalus olemas.

See kord on muutmine natuke keerulisem.

Sule Chrome. Tee koopia failist default.dll mis asub tavaliselt kataloogis C:\Documents and Settings\KASUTAJANIMI\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application\VERSIOONINUMBER\Themes\ ja asenda see siit tõmmatud failiga. Peale Crome uuestikäivitamist näeb ta natuke Firefox'i moodi välja.

* * *

Eks igaüks võib piltide järgi ise otsustada, et kui sarnaseks või erinevaks erinevad brauserid muuta annab. Ise ma kumbagi moodust kasutama ei haka.

Sildid: #, #, #
3 comments on “Firefox ja Chrome – vaheta välimust
 1. BC ütleb:

  ei tea küll kuidas Chromel, aga Firefoxil on selle teema taas mahavõtmine nii mõnelgi juhul Firefoxi välimuse pekki keeranud. Samuti on veel väga toores ka Firefoxi puhul see Add-on, mis võimaldab Firefoxil tab’id sarnaselt Chromele üles servale viia.

  Ühesõnaga: TÄHELEPANU!

 2. Aarne ütleb:

  Firefox’i seadetest saab teha koopia MozBackup nimelise proge abil. Chromifox’i eemaldamisega vähemalt minul probleeme ei tekkinud.

 3. kristjan ütleb:

  Firefox theme on igati kasutatav lahendus ja peab ütlema, et näeb asi parem välja kui Chrome browser.

  Peab mõneaja sellega katsetama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*