Hoia tšikil silma peal

GPS'iga pesuTahad teada, kus su kallis naisuke kondab? Osta talle integreeritud GPS träkkeriga "Find Me If You Can" aluspesu! Nii saad kogu aeg kaardi pealt vaadata, et kus ta ise, või siis vähemalt tema pesu, parasjagu viibib.

Brasiilia pesuvalmistaja, Lucia Iorio (portugali keelne Flash sait) on välja töötanud naiste pesu millel on sisse ehitatud GPS träkker. Toode on suunatud moodsale, tehnoloogiateadlikule keda võib leida vaid siis, kui tema seda tahab.

Tegu ei olevat siiski moodsa aja voorusevööga kuna GPS’i saab vajadusel välja lülitada. Väljalülitamise võimalusest tuleb vist ka see "Find me..." nimi. Lisaks peab jälgijal olema ka vastav parool, et andmetele ligi saada.

YouTube's on asja kohta olemas tutvustav videoklipp.

Ehkki pesu näeb vähemalt pildil kena välja, on hind veelgi kenam: $800 tava- ja $1100 “advanced“ komplekti eest. Niisugusel hinnalisel asjal peabki silma peal hoidma. :)

Soovija leiab niisuguse pesu juurde ka sobivad kingad.

* * *

Praktikas ma niisuguse asja kasutuskõlbulikusesse eriti ei usu. GPS on see must julla neiukese pihal. Kui neiuke just pesuväel tänaval ei käi, siis katab seda kohta hunnik riideid ja võibolla ka ridikül. Vastuvõtja ei saa GPS signaali hästi kätte = positsiooni täpsus jääb üsna kesiseks. Samuti oletan ma, et niisugust pesu ei kasuta mitte tiiutalutütrekesed vaid pigem linnabeibed. Linnaoludes lisandub segava faktorina veel see, et raudbetoon ja alumiinium summutavad mõlemad raadiolainet üsna hästi ja kallikese jälgmine on niimoodi üsna vaevaline.

Minu soovitus: ära osta!

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*