Minu WordPress’i pluginad VOL3

WordPressNiisiis, jätkan oma blogis kasutusel olevate WordPress'i pluginate tutvustamist:

Crawl Rate TrackerCrawl Rate Tracker - näitab päevade kaupa, mitut lehte tuntumad otsingurobotid su blogis vaatamas on käinud ning milliseid postitusi nad kõige rohkem kammivad. Infot saab GoogleBot'i, Yahoo Slurp'i, MSNbot'i ja Technorati roboti kohta. Just see plugin annab teada, milliseid postitusi su blogis otsingumootorid kõige rohkem usaldavad.

Dean's Permalinks Migration - see plugin aitas (aitab siiani) endise koleda .ee/aarne/index.php/postitusenimi permalinkide struktuuri juurest ilusa .ee/aarne/postitusenimi juurde üleminekul. Pluginale tuleb ette öelda vana struktuur ja edaspidi jõuavad külastajad automaatselt postituse uuele aadressile. Asendamatu plugin niisugusel juhul. Ka otsingurobotid suunatakse ilusasti 301 redirect'iga õigesse kohta.

DoFollow - eemaldab kommentaaridele lisatud linkidelt, ka autori kodulehekülje lingilt, etteantud aja möödudes rel="nofollow" atribuudi. Tulemuseks on see, et otsingurobotid järgivad neid linke. Minu blogis on selleks ajaks 3 päeva sest see peaks olema piisav, et ma juhuslikult avaldunud rämpskommentaari jõuaksin käsitsi ära kustutada. Lisaks saab ette anda, kas nofollow atribuut eemaldatakse ka track- ja pingback'idelt.

Jätkub...

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*