Minu WordPress’i pluginad VOL5

Järjekordne postitus pluginate tutvustamise sarjas. Kuna uus WordPress'i versioon on varsti välja tulemas, siis pean kiirustama, et enne kõik kasutusel olevad pluginad kirja saaks. Alates sellest postitusest läheb igasse tutvustusse 4 pluginat.

Lighter MenusLighter Menus - Hoiab admin-liidese ekraanipinda kokku nii, et teeb kõik menüüd drop-down’ideks ja hoiab selle arvelt umbes 75 piksli laiuse riba jagu ruumi kokku.

Peale WordPress 2.7 väljatulekut kaotab oma mõtte ja 2.7 beta3 puhul see plugin enam ei tööta.

Meet your commenters - Kui mõni mu blogi kommentaator oma veebisaidi aadressi ära täidab, siis see plugin üritab kommenteerija kohta internetist rohkem infot leida. Kui leiab, siis annab lingid Flickr’i, Twitter’i, Facebook’i, Friendfeed, Mybloglog, Technorati, Linkedin, jne, jne kontodele. Eriti tore, kui kommenteerijad on asjalikud inimesed, igavate kommentaatorite puhul poleks sellest pluginast mingit kasu.

My Top Commentators - Näitab viimase 7 päeva, kuu, jne top-kommenteerijaid. Viimase kuu aja jooksul on kõige rohkem kommentaare (8) jätnud offf, quake.agitaator.ee.

Nusuni Technorati Links - Näitab blogi dashboardil Technorati rank’i ja viimaseid linkijaid. Suhteliselt ebavajalik aga vanast harjumusest hoian seda siiski käigus.

* * *

Tänased pluginad juhtusid kõik niisugused, mille tegevust lugeja ei märka. Minule selle eest teevad need blogimise mugavamaks ja annavad lugejate kohta infot.

Sildid: #, #, #
0 comments on “Minu WordPress’i pluginad VOL5
2 Pings/ Trackbacks järgnevaks "Minu WordPress’i pluginad VOL5"
  1. […] Minu WordPress’i pluginad VOL5 […]

  2. […] läks valutult ja pea kõik asjad peaks korralikult töötama. Nagu oodata oli, kõik pluginad enam hästi ei tööta. Suurt kahju sellest pole, sest nende pluginate funktsioonid on […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*