WordPress 2.5 – lahendus leitud

WordPressMõnda aega tagasi kirjutasin, kuidas ma hunniku blogisid WordPress'i uuele versioonile 2.5 uuendasin. Siis avastasin, et kõik mu lehed annavad 404 veateate. Uurisin ja puurusin, agamuud lahendust ei leidnud, kui et minna tagasi versioonile 2.3.3.

Nüüd on kõik muutunud ja lahendus leitud!

Selleks, et /index.php/%postname%/ permalinkide struktuuri korral ka lehekülgi korralikult näidataks, tuleb fail "wp-includes/rewrite.php" uue vastu vahetada. Uue faili saad siit: Ticket #6650. Järgmises versioonis peaks see viga juba parandatud olema.

Olen jälle moodne ja kasutan WordPress'i viimast versiooni. Kui mingeid vigu kusagil paistab, siis palun lahkesti teada anda.

Sildid: #, #, #, #, #, #
5 comments on “WordPress 2.5 – lahendus leitud
 1. Valle ütleb:

  Ma jooksutasin ka pikka aega peale 2.5 väljatulekut veel oma blogi WP 2.3.3 peal. Eile uuendasin lõpuks. Avastasin sama vea. Mul on kasutusel selline plugin, nagu ‘Advanced Permalinks’ ja lahenduse tõi seal custom category/tag base uuendamine. :)
  Isiklikult leian aga jätkuva probleemina TinyMCE Advanced plugina toe puudumise. Samuti on writeris visual/HTML vaadete vahetamine bugine. Valmivaid lahendusi järgnevaks versiooniks pole uurinud veel.

 2. Aarne ütleb:

  Mina olen TinyMCE’ga muidu rahul, aga failis wp-includes/js/tinymce/tiny_mce_config.php peab alati käsitsi väikse muudatuse tegema, et ka postituse HTML koodi saaks vaadata ja muuta.

 3. Andrus ütleb:

  Huvitav mul jookseb üks blogi 2.5 peal ja ei tekkinud küll mingeid jamasid kui uuendasin.
  Nüüd seda lugedes ei julgegi oma teist blogi uuendada.

 4. Aarne ütleb:

  Lehekülgede jama tekib ainult siis, kui permalingid on kujul /index.php/%postname%/.

  Visual/HTML vaadete vahetamisel minul justkui jama pole. Muidugi, ega ma seda ei kasuta ka eriti. Mina modin oma TinyMCE nii, et saan otse postituse HTML koodi muuta.

 5. Valle ütleb:

  Ei tea, minul TinyMCE ei tööta üldse ja write ei näita mitte mingisuguseid tööriistu teksti vormindamiseks jne. Teadmised jäävad ka veidi napiks, et probleem lahendada, ma kardan. :(
  Ning visual/HTML vahetades jääb writes HTML peale ja visuali enam tagasi ei lähe konkreetse kirjutise puhul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*