Käes on Jõulukaardi aeg

Jõulukaarti valides võib minna mitut teed. Kõige mõistlikum viis on valida niisugune kaart, millel on kujutatud midagi ilusat või siis tähtsat.

Iluasjadest lähevad jõulukaardi puhul kindlasti kirja igasugused kuuse-, piparkoogi- ja päkapikumotiivid. Niisuguseid kaarte saab detsembrikuus osta pea igast poest ja sellel variandil ma pikemalt ei peatu.

Tähtsatest asjadest võib kaardil kujutada oma autot, maja või kasvõi perekonda. Nendega pole lugu pooltki nii lihtne. Teise variandi kaardid tuleb tavaliselt ise valmistada, sest vaevalt sa kaubandusest oma 12 aastat vana Nissani või uue maasturi pildiga kaarti leiad. Pere kujutamine on selle võrra oluliselt lihtsam. Paned kõigile päkapikumütsid pähe, rivistad üles, teed pildi ja ongi valmis.

Postimehest võib lugeda, et Savisaar on selle teise variandi teed läinud. Tema saadab kaardi, kus peal on ta oma gängiga. Ma ei tea küll, millega Edgari-Andruse-Kristiina ühisgäng tegeleb, aga küllap seegi valimisvõitluse käigus avalikkusele laiemalt teada saab.

Sain endalegi hea kaardiidee ja tegin kaardi ka kohe valmis. See siin on minu jõulutervitus Teile. Võtke heaks kallid inimesed!

Minu jõulukaart

Löö see üle, Savisaar! Kaardi valmistamiseks kasutatud pildid leidsin Google pildiotsinguga. Loodan, et originaalpiltide autorid ei pahanda.

Sildid: #, #, #, #, #
One comment on “Käes on Jõulukaardi aeg
  1. Merle ütleb:

    Ma ei teadnudki, et ta sulle NII tähtis on….

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*