Käid tööl? Siis vasta küsimustikule

PoltKui sa käid tööl, siis oled oodatud vastama küsimustikule väsimuse kohta. Kui ära vastad, siis saab Külli materjali oma koolitöö tegemiseks. Minuarust täitsa win-win situatsioon.

Küsimustik asub aadressil http://www.eformular.com/kyllitlu/uurimus.html

Niisiis, kui sul leidub ~20 minutit vaba aega, siis kliki linki ja täida küsimustik ära. Eriti oodatud on noorte ja vanade vastused. Ise täitsin juba ära.

Sildid: #, #, #
7 comments on “Käid tööl? Siis vasta küsimustikule
 1. Kuno Kompus ütleb:

  Varusin u. 15 min ja täitsin testi ära, üsna asjalik!

 2. Kaja ütleb:

  Täitsin ära. Väike tähelepanek küsitluse ülesehituse osas: vastajatel oleks lihtsam, kui hinnanguskaala oleks alati ühtepidi (näiteks 1 -ei nõustu üldse, 5-nõustun täielikult). Praegu on osades küsimustes teistpidi (1-nõustun täielikult, 5- ei nõustu üldse) ja see eeldab pingsat jälgimist, kummasse skaala otsa oma vastused panna :)

 3. Vali Dool ütleb:

  Seal küsitluses on ainult võimalik töötada tööajal ja vahetustega, kuid tänapäeval levinud “vaba tööaeg” ei ole optionina võimalik. Siiski on see väga levinud inimestel kes tegelevad projektidega, juhivad või on ajakirjanikud. Läppar ja internet on töökoht, kuidas sa ikka täpselt mõõdad.

 4. Aarne ütleb:

  Annan kõik kommentaarid koostajale edasi. Mina ei ole asjaga rohkem seotud, kui et teen siin reklaami, et inimene nõutud hulga vastajaid kokku saaks.

 5. Maria ütleb:

  Väga asjalik test. Ootan kindlasti testi tulemusi.

 6. Maria ütleb:

  Eee… natuke läks sassi mitte test vaid küsitlus.

 7. Gea ütleb:

  tehtud :) tahaks ka tulemustest kokkuvõtet

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*