Teeme MIUI’le äpisahtli
Kui sa esmakordselt MIUI kasutajaliidesega telefoni kasutama juhtud, siis võib üllatus olla suur, kui avastad, et äppide sahtlit (app drawer) polegi. Kõikide äppide ikoo . . .
Juhuslik postitus
Kevad saabus!
Algava kevade puhul väike pildimeenutus eelmisest kevadest, täpsemalt 23.03.2008 varahommikust. Ega käesolevgi aasta parem pole. Hommikul tööle minnes pistsin päikseprillid taskusse aga paistab, et vist pole vaja. Jaga sõbraga: Share on Facebook (Opens in new window) Facebook Share on X...
Väga huvitav pilt ;)
Ilus pilt :)