Millest ma oma blogis ei kirjuta

PäästerõngasAegajalt tekkivad blogosfääris mingisugused haibid, millest justkui kõik blogijad peaksid kirjutama. Mõnikord lähen ma nendega kaasa, mõnikord mitte.

Väike juhuslikus järjekorras loetelu viimase aja haipidest, millest ma ei kavatse midagi kirjutada:

iPhone - minul on telefon helistamiseks, kõnede vastuvõtmiseks, äratuskellaks ja meeldetuletusteks. Muid funktsioone ma praktiliselt ei kasuta. Seega on iPhone minu jaoks mõttetu vidin ja ma ei kavatse sellest vaimustuda. See ei välista veel seda, et ma niisugust imevidinat endale ei ostaks kui seda ilma mingi röövelliku lepinguta saab.

Depressiivsed Eesti väikelinnad - väga pikka aega pole ühtegi niisugust näinud. Selle eest külastasin eelmisel nädalal Kärdlat ja Haapsalut. Haapsalus oli supi leidmisega raskusi aga depressiooni sellepärast küll tähele ei pannud.

Viljandi Folk - kunagi ammu korra käisin. Suuremat muljet ei jätnud. Kui juhuslikult kohale juhtuks, siis osaleks. Kuna pole sattunud, siis ei oska miskit öelda.

Cuil - Mis siis? On asju, milles ma armastan rutiini. Otsingumootor on üks nendest. Kas teate, et igaühel, kes oma blogis Cuil'ile lingib, läheb Google pagerank alla? Minu blogi esilehe pagerank kukkus eelmise nädala lõpus 3'e pealt 1'e peale isegi ilma linkimata.

Uus Batman'i film - ma ei kirjutagi oma blogis filmidest (mõne väga üksiku erandiga). Miks siis see koomuskikangelasest tehtud The Dark Knight peaks erandiks olema? Küllap ma ta millalgi ära vaatan aga ega ma erilist elamust ei looda.

Laste pildid blogides - tahan avaldan, tahan ei avalda. Olen ikka proovinud sündsuse piiridesse jääda. Hoian ka edaspidi sama joont. Lapsed pole ise kah õiendanud.

Sildid: #, #, #, #
8 comments on “Millest ma oma blogis ei kirjuta
 1. nipitiri ütleb:

  Kui hea asi !!!

  Terve mõistuse sündikaat :D

 2. Margus ütleb:

  kontrolli kas sul ei ole viiteid (linke) “bad neighborhood” lehtedele. katkised viited võiks ka ära parandada, kui on.

 3. Aarne ütleb:

  Katkiste linkide otsimiseks lasen saidi aegajalt Xenu‘ga üle. Naabruse jaoks kasutan seda asja. See leiab “Blog spam’i” aga ei midagi tõsist.

 4. friizu ütleb:

  väide, et googli pagerank ja linkamine cuil’e on kuidagi seotud on nüüd küll väga kahtlane.

 5. Aarne ütleb:

  On jah. :)

 6. friizu ütleb:

  :D igatahes ajendasid mind kirjutama nüüd cuil kohta veel veidi : )

 7. Margus ütleb:

  Hei!

  Oli veidi aega uurida sinu blogi ja PageRank langust. Minu arvates on põhiprobleemiks esileht, see on liiga mahukas, hetkel ca 1 MB (HTML+CSS+Pildid)

 8. Aarne ütleb:

  Tänud vihje eest. Puhkuse ajal ilmub siin tõesti palju pilte ja vähe teksti. Theme ise koos tekstilise sisu ja juhusliku pildiga on 130kb. Peale puhkust üritan seda asja natuke mudida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*