Minu laps on modell

MariannMa olen ikka nalja visanud selle üle, et lapsed peavad supermodellideks hakkama, et mind vanaduses üleval pidada. Nüüd on esimene samm sellel teel astutud. Mariannil on minult päritud juuksetihedus ja laupäeval tegi ta esimesed sammud modellikarjääris. Nimelt oli ta juuksemodelliks.

Mingid Soome tegelased tutvustasid ööklubis Papillon uusi professionaalseid juuksehooldusvahendeid. Kõik huvilised said seda 500.- pileti eest vaatama minna. Meie läksime kogu perega aga omade jopedena saime mee sisse oluliselt odavamalt. Pileti hinna sees oli ka viinatalong ja see anti isegi mu 6 aastasele tütrele.

Demonstratsiooni käigus lõigati lapsel juuksed natuke lühemaks ja värviti ära. Kasutati mingit udupeent tehnoloogiat ja tulemus on näha alljärgneval pildil. Laps ise on samuti oma uue soenguga rahul.

Raha talle raske modellitöö eest ei antud. Anti peotäis juuksehooldusvahendeid aga koju need kahjuks ei jõudnud. Koduteel jättis ta need kõik kuhugi maha.

Mariann

Ülemisel pildil on eeltööd tehtud. Alumisel suurel pildil on lõpptulemus. Piltidel on Mariann kõva lavameigiga. Ise ta ennast õnneks nii kõvasti ei värvi.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
5 comments on “Minu laps on modell
 1. Larko ütleb:

  Kuidas viin kuueaastasele mõjus? :-P

 2. Aarne ütleb:

  Konfiskeerisin viinatalongi pere täisealiste liikmete tarbeks ära. Kuueaastane sai see-eest hunniku mahla.

 3. lipelgas ütleb:

  soeng oli lives veelgi lahedam ja sobis nagu…rusikas silmaauku :D. meiki on muidugi liiast, aga ega muidu ju lava pealt välja ei paista.

 4. rekku ütleb:

  väga viis soeng on tehtud

 5. Aarne ütleb:

  Huvilised saavad pilte vaadata siit: Soengutrendid vallutasid ööklubi!.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*