OHHOO! kampaania

OHHOO!Hea õpetaja kuu raames korraldatakse OHHOO! konkurss mille eesmärgiks on koolides ja teistes õppeasutustes tehtavaid vingeid asju näidata ja tunnustada. Allpool on kõik täpsemalt kirjas, millega tegu ja seda ma ümber jutustama ei hakka.

Tähele tasuks panna, et kampaania kestab kuni 28. maini, auhinnafond on 1000€ ja esitada võib ka enda tehtut.

Kuna meil peres on kõik peale minu kas õpilased või pedagoogid, siis on hariduse edendamine ikka südamelähedane. Teavituskampaania raames avaldan alljärgneva teate:

Archimedese poolt läbiviidava kampaania OHHOO! eesmärgiks on näidata innovaatilist ja iseseisvat mõtlemist koolides ning parandada Eesti haridussüsteemi tulemusi ja mainet.

Jättes nüüd kõrvale turunduse bla bla - tahame julgustada lapsi ja lapsevanemaid rääkima, mis on ägedat nende laste koolis.

Soovime, et õpilased, lapsevanemad ja õpetajad jagaksid oma OHHOO! lugusid www.ohhoo.ee lehel. Tahame, et need lood ka leviks.

See võib olla mõni tore sündmus või ettevõtmine koolis või lasteaias, mis innustab ja väärib järeletegemist; lemmikõpetaja või muu inimene, kes on kooli ja laste heaks midagi erilist teinud; nutikas või innovaatiline lahendus kogu koolipere elu parandamiseks.

Üks õige OHHOO! on:

  • ootamatu ja ebatavaline;
  • äge või nutikas;
  • koolis hinnatud ja armastatud;
  • eeskujuks kogu Eestile;
  • oluline osa sellest, kuidas üks kool töötab;
  • seotud sellega, kuidas kool või õpetaja paremad saavad olla.
  • paneb lugejaid hüüdma: OHHOO!

Ka Sina saad meid aidata. Külasta www.ohhoo.ee lehte, kirjuta kampaaniast oma blogis või Facebookis ja kutsu noori osalema. OHHOO! kandidaatidel on võimalus võita kuni 1000€ oma kooli või kooliga seotud projektide (nt. ekskursioonide, spordiürituste või muude eriliste tegevuste), jaoks.

Sildid: #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*