Palju õnne kõigile kel täna tähtpäev

HelinaEriti palju õnne nendele, kel täna sünnipäev.

Sul võib ju vinge pidu olla aga mina kohale ei tule. Esimesel jaanuaril jätavad paljud tulemata aga küllap oled sa sellega juba harjunud. Ära põe! Nad on vähemalt mõttes sinuga.

Mu enda lapsel on sünnipäev 24.06 ja eelolev aasta saab raske olema. Iga vanema rõõm on, kui lapsel on kellaaeg, kalender ja ajaarvamine selged aga just niisugustel päevadel tahaks lihtsalt vaikselt kodus olla.

Ma ei jätnud täna kellegi sünipäevale minemata. Mul pole omateada ühtki tuttavat, kellel oleks sünnipäev esimesel jaanuaril.

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “Palju õnne kõigile kel täna tähtpäev
  1. Larko ütleb:

    Mu õepojal on sünnipäev vanaaastaõhtul, mistõttu nende aastalõpupeol harukordselt palju külalisi käib, nii lapsi kui täiskasvanuid. Kuueaastase jaoks on muidugi tore, et nõnda tähistatakse, kuid see võib ka tüütama hakata kui poiss suuremaks saab. Järsku tahaks ise kuskile mujale minna, kuid ei saa kuna peresõbrad tahavad külla tulla.

  2. tiia ütleb:

    üks emme ,kes tuvastas end hetk tagasi peeglist näinuna, et on shokolaadikreemiga kaetud, noogutab poja sünnipäeva silmas pidades, et jutt jummalast õige.

    keegi ei viitsi end sel raketiöö järgsel päeval voodist välja ajada. nii figureerivad meil sünnipäevapeod nagu kassipulmad 6nda jaanuarini välja.
    sünnitamine on küll enda teha, aga päeva valik kahjuks mitte :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*