Tasuta Google Mail kutsed

Google MailMul on kõigile soovijatele jagada 99 Google Mail (GMail) kutset. Loomulikult on kutsed kõigile täiesti tasuta ning selle saamiseks pole vaja teha muud, kui sellele postitusele kommentaar jätta.

Google Mail on üks vingemaid meiliteenuseid millel on sisse ehitatud väga tõhus spämmitõrje, otsingumootor, filtrid, jne. Kuna tegu on onlain teenusega, siis saad oma mailidele ligi ükskõik kust kohast, kus vaid netiühendus on. Su uue mailboksi suuruseks saab praegusel ajal 7.3GB ja see number suureneb pidevalt.

Gmail kutse saatmineLisaks annab Google konto sulle veel terve hunniku lisavõimalusi. Ühe ja sama kasutajanime ja parooliga saad ligi kõigile Google teenustele, nagu näiteks Analytics, YouTube, Blogger, Calendar, Reader, Docs, Picasa, Orkut, jne, jne, jne.

Kõik see on kasutajale täiesti tasuta!

Olen ise Gmaili juba pikema aja vältel kasutanud ja sellest on saamas mu ainuke meilirakendus. Koduarvutis on ka Thunderbird olemas aga seda käivitan ma viimasel ajal harvem, kui korra nädalas.

Gmail kutsed

Ma olen teadlik faktist, et juba pikemat aega saab iga soovija täiesti tasuta ja ilma kutseta Google konto registreerida aga niisugune asi ei saa ometi tasuta kutsete jagamisel takistuseks olla. Siiski võib kusagil inimene olla, kes kangesti tahaks seda kutset saada. :) Pealegi, on reede.

Sildid: #, #, #, #, #
8 comments on “Tasuta Google Mail kutsed
 1. Peeter ütleb:

  Muidugi, hea nali, aga samas on gmaili kutsete pakkumine väga asjakohane. Internetti kasutavad vaid pooled Eesti ettevõtted, neist omakorda pooltel on hot.ee või mail.ee meilikonto …

 2. Muidumeez ütleb:

  Mul üks tuttav tahtis pilte saada, tal oli mail.ee konto. Teatas aga, et ei saa kätte. Tegin ka konto sinna keskkonda ja nähes, et 20 mega antakse ruumi oli selge, miks pildid kohale ei läinud. Hot.ee ja mail.ee on oma aja ära elanud, gmail ruulib samas täiega.

 3. hehh…jõuti ette, aga tahtsin ka mainida, et “peris hea pirn”.’
  Kui sul google wave kutseid juhtub ülejääma siis ma vist teaks paari inimest kes huvitatud on…

 4. kuldar ütleb:

  kas mitte igaüks ei saa Gmail kontot luua ja seda ilma kutseteta? Vähemalt minul on küll selline võimalus olnud

 5. Aarne ütleb:

  MNC: Saatsin kutse. Mõned on veel.

  Kuldar: Sa ei lugenud suure pildi all väikest teksti? :)

 6. YksikHunt ütleb:

  :P
  Hea nali

 7. Larko ütleb:

  Omal ajal GMaili kutsetega lausa kaubeldi ebays. Turuhind kõikus kuskil 200 US-dollari ringis. Ise ühtegi ei müünud vaid saatsin iga kui viimase oma sõbradele, välja arvatud need, millega endale igaks juhuks dupliakatkontod tegin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*