Mis öösel tegelikult devalveerus

PadjahunnikHoolimata Eesti Panga kodulehel levitatavast teatest, et Eesti krooni ei devalveerita, midagi täna öösel siiski devalveerus. Kui eile õhtul magama minnes oli mu padi ilus ja kohev siis hommikul oleks keegi selle peal justkui öö otsa aelenud. Loomulikult on siin tegemist Öise vahtkonna lehel avaldatud teatest põhjustatud paanikaga. Kuna minu väljamagamise tase on ööga kõvasti revalveerunud, siis võib siiski öelda, et tegelikult jäi üldine tase mu magamistoas samaks.

Tore on see, et devalveerimispaanika külvajat karistus ei ähvarda. Samas meenub mulle noorusest niisugune asi, et üks telemees olla peksa saanud sajamargaste kehtivuse kaotamisest rääkimise eest. Huvitav, kas ja kellel täna nägu üles lüüakse...

Huvitav, et mis nüüd edasi saab. Üks võimalik must stsenaarium võiks olla niisugune, et kõik tohmanid, kes viimasel ajal kõik oma kroonid mõneks muuks valuutaks vahetasid, kaotavad nüüd nende kroonideks tagasivahetamisega palju raha ja jäävad vaeseks. Seepeale teeb Savisaar ettepaneku oma valijate kaitseks, et valitsus peaks inimestele vastu tulema ja tekkinud kahjusid kompenseerima. Sellele järgneb suur mäss ja verevalamine.

* * *

Kuna ma natuke seda devalveerimist ikka kartsin, siis võtsin eile igaks juhuks kõik raha pangaautomaadist välja ja viisin panka. Seal hoitakse seda suures raudseifis ja keegi ei saa mu rahaga midagi halba teha.

<

p style="text-align: center">Ekraanipauk dozor.ee lehe lähtekoodist
Pildil on ekraanipauk dozor.ee lehe koodist

Sildid: #, #, #, #
One comment on “Mis öösel tegelikult devalveerus
  1. Vali Dool ütleb:

    WTF? Tegelt ka mingi soomest juhtimine?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*