WordPress 2.7.1

WordPressTänasest on kõigile kasutajatele kättesaadav WordPress’i uus versioon 2.7.1. Uusversioonis on ära parandatud 68 viga. Need, kes juba kasutavad 2.7 versiooni saavad WordPress’il lasta end ise ära uuendada. Vanemate versioonide kasutajad peavad veel vanamoodsalt tegema.

Kogu nimekiri parandustest on saadaval siin ja uue versiooni saab alla laadida siit: WordPress Download. Kes erinevalt minust soovib sellele ka eesti keele lisada, siis see vaatab lehte WordPress 2.x eesti keeles.

Kahjuks ei ole mina siiani tööle saanud seda automaatse uuendamise süsteemi. Kui mõnel Netpoint’i veebimajutuse kasutajal see asi töötab, siis võiks mullegi õpetada. Kahtlustan, et mingi kala on mul õige FTP aadressi leidmisega.

Kõik blogid, mille majandamise juures ma tegev olen, on nüüdseks uuendatud.

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “WordPress 2.7.1
  1. awater ütleb:

    Asi töötab siis ja ainult siis, kui domeeninimi on õige. Suunavate domeenide puhul asi ei tööta. Ja domeeninimi on õige siis, kui “pri” sellest puudub. :P

    Ei ma ei tea, miks see nii on. Minu domeenil asi töötab ja alamdomeenil asi jällegi ei tööta. Seega töötab Netpointis http://www.nimi.ee, aga alamdomeen.nimi.ee ei tööta. Ja nimi.pri.ee ei tööta samuti. Miks? Tahaks isegi teada.

  2. Aarne ütleb:

    Mingil imelikul põhjusel pluginate uuendamine siiski töötab. Mina panin FTP aadressiks toompark.com ja pluginate uunedamine sujub väga sujuvalt. Võib-olla on versioonis 2.7.1 midagi niisugust ära parandatud, mis selle tööle pani.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*