Tihe päev Tallinna linnavalitsuses

Gabriel oma meestega jälitab Soniat ja Dandyt ning sattub olukorda, kus talle meenuvad Perla nägemused. Brooke tormab haiglasse. Adriana sattub pealt nägema Olimpia ja Lorenzo intiimseid hetki. Carlos uurib isalt, kust ta majaostuks raha sai. Alexander helistab Lisandrole ja ütleb, kus nad Maria Clarat hoiavad. Hector teatab Maribelile, et armastab ikkagi üle kõige Rubit. Hayley kaob ära.

Perla ja Jeronimo pulmaöö – Enrique asub oma plaani teostama. Stephanie selgitab Gabrielale, mis juhtus Heleniga. Tza Tza lükkab tagasi Juan Angeli soovi alustada ühiselt uut elu. Esteban annab Mariale aktsiaid, et ta oma võimu ei kaotaks. Koos politseiga minnakse Mariale järele. Lorena teatab Saulile, et on armunud Pacosse. Kristy tahab kindlalt surfivõistlustel osaleda.

Sonia ema viiakse insuliinishokiga haiglasse. Morgan avaldab Ridge’ile oma tunded ning suudleb teda. Roman satub vanglas võitlusse ning tapab vastase. Alba pihib isa Belisariole, et on alati Estebani armastanud. Barbara käsib Maria tappa, aga päästjad jõuavad enne kohale. Arturo ja Lilia kohtuvad ootamatult. Gypsy saab Willi minevikust ebameeldiva meeldetuletuse.

Lucrecia tabab Shuy teise naisega hotellist. Kui Nick, Bridget ja Brooke imetlevad palatis lilli, saadetakse veel üks bukett, mille juures on kaardike Ridge’lt. Orestes palub Valentina kätt. Victoria saab tulevahetuses haavata. Genaro lubab Hectorile, et üritab Rubiga ära harjuda. Enrique lavastab Fideli oma isa mõrtsukaks.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*