Tsenseerisin kommentaare ja muutsin kasutustingimusi

UisutajaÜkskord kirjutasin blogis ühest kaabakas, kelle nimi on Ülo Lepp. Otsisin tema kohta internetist infot ja ühe tema kuulutuselehte jäetud teate juures oli number, mis viitas ühele firmale. Selle postituse kommentaaridesse kirjutasid anonüümsed tegelased mitmeid kommentaare, millest ma osad kustutasin. Kommentaarides solvati mind, minu lähedasi ja ühte firmat. Firma ja selle juhi kohta kohta käivaid kommentaare ei kustutanud aga alates eilsest on need tsenseeritud kujul. Eemaldasin telefoninumbri ja inimese nime.

Käesolevaga kinnitan, et minul ei ole Kodumasina paigaldus OÜ ega selle omaniku vastu mitte mingeid pretensioone. Minule teada olevatel andmetel on tegu ausa mehega kes tegutseb aadressil Toffer.ee.

Viisin oma blogi kasutustingimustesse sisse niisuguse muudatuse:

Postituse sisuga mitteseonduvad kommentaarid kustutan või tsenseerin vastavalt vajadusele. Kolmandaid- ja asjasse mittepuutuvaid isikuid mustata ei tohi.

Kui kellelgi on kellegiga mingeid puid või maid jagada, siis tehtagu seda kusagil teises kohas, mitte minu blogis.

Kui kellelgi on mingisuguseid pretensioone minu blogi postituste või nendele jäetud kommentaaride osas, siis võetagu kontaktandmetel ühendust. Kui ma saan maailma paremaks muuta, siis ma seda ka teen.

 

Sildid: #, #, #
One comment on “Tsenseerisin kommentaare ja muutsin kasutustingimusi
  1. Rain ütleb:

    Mõistan ja toetan mõtet. Mõistlik ja tark otsus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*