Tule saarele sa!

Saaremaalt eluga tagasi. Kaotused elavjõus olid null aga haavatuid siiski oli. Eriti mina. Saarlased nimelt ehitavad oma saunad nii, et sisenedes ja libastudes läheb terve vasak külg otse vastu kerist.

Saaremaa on vägagi omamoodi koht. Seal on kohalikud Koguva jõrmid mehed.

Saaremaa oma j?µrm mees

Jaanalinnukasvatuses saab jaanalindu vaadata ja julgemad saavad teda ka sööta.

Saaremaa jaanalind

Mingil põhjusel on jaanalinnukasvatuses ka kängurud.

Saaremaa k?¤nguru

Saaremaal avalduvad inimestel imelikud võimed. Näiteks suudab muidu täiesti tavaline mees mõttejõul kiva õhus hoida. Tallinnas ta sellega hakkama ei saaks.

Priit hoiab kiva ?µhus

Kiipsaare tuletorn on endiselt viltu. Sisseronides tekib kõrgematel korrustel niisugune tunne, et tablakaid polegi vaja süüa ja süstida pole kah vaja. Ilm läheb ise imelikuks kätte ära. Päris üles jäi ronimata, sest liiga imelikuks läks. 10km jalgsimatk ei olnud küll planeeritud aga igatahes võib rahul olla.

Kiipsaare tuletorn

Saaremaal on teede asfalteerimine alles täitsa uus asi ja enamus teid on kruusateed. Kui auto ei ole 100% hermeetiline siis sattub suur osa tolmu ka autosalongi.

Saaremaal on tolmused teed

Kokkuvõttes on Saaremaa väga vinge koht. Näiteks telkimisplatsil telkides (20EEK per täiskasvanu) leida sa metsast 10 pudelit õlut mis on spetsiaalselt sinu jaoks sinna jäetud. Katsu sa kusagilt mujalt niisugust kliendisõbralikust leida.

Arma N?µgu

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “Tule saarele sa!
  1. Priit Kallas ütleb:

    sel pildil ei ole “muidu täiesti tavaline mees” vaid võimas mõttehiid

  2. Kristi ütleb:

    ole edaspidi ettevaatlik, sest karta on, et Muhumaa jõrmid mehed tulevad ja teevad sulle karmide võtetega selgeks, et Koguva EI ASU Saaremaal!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*