Vastused lugejate kirjadele

AvaldusOn aeg, et ma vastan mõnedele nendele päringutele millega mu blogisse Google otsingu vahendusel on jõutud. Kuna neid on palju, siis võtan ette vaid huvitavamad. Kaalun, kas tasuks sellest teemast igareedest seeriat arendada.

kuidas ma sain rikkaks
Kahjuks isiklikud kogemused puuduvad. Kiire lahendus oleks loterii peavõit. Analüütiku hinnangul töötab ka see variant, et teenid palju raha.

Kuidas mustamäe kööki teha seina auk
Mina olen oma auguvajadused siiani trellpuuriga lahendanud. Köögisein paksust ma ei tea, aga ühe teise seina paksuseks sain 14cm peale seda, kui ma sealt augu läbi puurisin. Suuremate aukude tegemiseks ei oska nõu anda.

Hea punane vein
Kõige parem vein on õlu. Kui õlut pole, sobib ka viin. Kui nüüd veinist edasi rääkida, siis kõige tähtsam omadus hea veini juures on maitse. Kui maitse on halb, siis ei loe ei aastakäik, viinamarjasorti ega valmistamispiirkond. 2005 olla kogu maailmas hea veiniaasta olnud.

kuidas kirjutada kiri 12 klassis
12. klassis peaks kirja kirjutama järgides kõiki õigekirja- ja stiilireegelid. Samuti peaks kirjutatav kiri sisaldama mingisugustki sisu. Kaval kirjutaja arvestab adressaadi eripäradega.

Google translate
Kui sa otsid Googlest ainult Eesti lehti, siis ei saa sa kunagi nii head tulemust, kui rahvusvahelise otsinguga. Google Translate asub aadressil translate.google.com.

kuidas excelis korrutada
Oletades, et korrutamist vajavad numbrid on lahtrites A1 ja B1 ning korrutist on vaja lahtrisse C1, siis tuleks lahtrisse C1 kirjutada "=A1B1" (ilma jutumärkideta). Kui on lahtrisse B1 vaja saada lahtri A1 väärtus korrutatuna 3.14'ga, siis kirjuta lahtrisse B1 "=A13.14" (jutumärke pole vaja). Täpselt sama moodi töötavad ka kõik teised tehted.

See postitus on osa tasuta veebikoolitusest "Otsinguväljendid, millega mu blogisse jõutakse".

Sildid: #, #, #, #, #
4 comments on “Vastused lugejate kirjadele
 1. Olev ütleb:

  Kavalam on kirjutada lahtrisse: =AX4*PI()
  Ilmselt Pi-d sa 3.14 all silmas pidasid…

 2. Aarne ütleb:

  Ma kahtlustan, et sellele, kes Excelis korrutamise kohta abi otsib, on PI() kasutamine natuke keerulisevõitu.

 3. Claara ütleb:

  Aga mis siis teha kui ma soovin korrutada lahtrites C8 ja H15 olevaid summasid?

 4. Aarne ütleb:

  Lihtsalt kirjutad sellesse lahtrisse, kuhu sa vastust tahad “=C8*H15”.

  Kas see oli mingi nipiga küsimus, mida ma läbi ei hammustanud? Kui jah, siis teen tasuta tunnise Exceli koolituse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*