Veebiteenus: Kas sa oled seksikas?

Kuna praegu on moes oma blogides igasugu hääletusi seksikuse teemadel teha, siis viisime kodus samuti ühe kõige seksikama hääletuse läbi. Ehkki olen moodne inimene ja proovin alati kõige uuemaid tehnoloogiaid kasutada, tegime seekord vanamoodsa suulise hääletuse.

Võtsime Merlega kandidaatideks endid mõlemaid ja siis veel lolli vanamuti 88. korterist. Hääletusel osalesid kõik meie pere täisealised liikmed.

Tulemused olid ausaltöeldes ettearvatavad, kumbki meist sai ühe hääle. Seega oleme meie Merlega kõige seksikamad! Palju õnne meile!

Selleks, et need, kelle kandidatuuri me sellel korral ei esitanud, ei peaks kurvastama, töötasin välja seksikuse mõõtmise testi. Nüüdsest on igal huvilisel võimalus oma seksikust ise internetis mõõta: Aarne seksikuse test. Minu tulemus on siin:

Aarne on maailma kõige seksikam inimene! Yeah!

Käesolev tunnistus on välja antud tõestamaks, et

Aarne

on sooritanud vastava testi ning on tunnistatud üliseksikaks. Kas on varem kusagil vingemat selli nähtud? EI!

Vingem, kui David Hasseloff! Ilus nagu tuul, osav nagu pilv. Naised langevad loogu.


Aarne seksikuse test / Aarne bloog

Just just, nagu ka mu eelmise veebiteenuse puhul, "Veebiteenus: Kas sinu postiindeks on algarv?", saad pärast tulemuse uhkustamiseks ka oma blogisse või kodulehele välja panna. Naudi!

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #
4 comments on “Veebiteenus: Kas sa oled seksikas?
 1. Kaido ütleb:

  ma arvan, et see on kõige parem ja tõetruum test maailmas :)

 2. sepp ütleb:

  mina õela (hammas valutab) inimesena oleks juba esimesele lehele kirjutanud “Fakt, et sa kaalud selle testi tegemist annab vastuseks “EI!” “

 3. Aarne ütleb:

  Mina olen heasüdamlik ja oma lugejale niimoodi ei tee. Kui on lubatud test, siis on ka test, mitte mingi tüng.

 4. reede ütleb:

  Ma valin selle testi kõige seksikamaks testiks ever!
  Eile lugesin rongis kuulutust – Justin Timberlike – futuresex/loveshow kell 9 HBO kanalil. Polnud seal mingit seksi (ma mõtlesin, et näidatakse, kas tulevikus kasutatakse seksimiseks samu vahendeid, mis praegu) ja love ka ei näidatud. Ainult laul oli. Tüng!
  Või teeb Timberlike ka inimkatseid, et kui palju vaatajaid tuleb, kui pealkirjas sõna sex kasutada (igaks juhuks lisatud ka love)?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*