50 CENT ja G-UNIT pilet

50 centEelmisel nädalal said grillimise juurde üks Saku 6-pakk võetud. Lugesin igaks juhuks ka pakil olnud reklaame ja avastasin, et võib võita 50 cent'i kontserdi pileti. Olin veel pisut kuri, et terve 6-paki peale ainult 1 kood aga õlut juues tõusis tuju ja saatsin koodi Saku Õlletehase kampaanialehel siiski ära.

Eile pealelõunal sain maili, et olen võitnud. Esimest korda elus! Mina ja tarbimisloterii võitja! Jeee! Siiski pean tunnistama, et ega ma mingi suur tarbimisloteriitaja ei ole. Need õllesiltidel olevad koodid, mida neti kaudu saata saab, need olen ära saatnud ja see on ka enamvähem kõik.

Aga asja juurde.

Kuna ma pole sellelt bändilt vist ühtegi lugu kuulnud, siis kontserdile minna ma ei viitsi. Bändi tutvustus 50cent.ee lehel ei kutsu kah kuidagi minema.

Äkki just sina tahad väga sellele kontserile minna? Pilet maksab muidu 449.50, aga ma müün odavamalt. Vaatasin, et Soov.ee peal müüakse neid pileteid 325 - 350 krooniga. Paneks hinnaks ümmarguse 300 krooni. Osta ära!

Kui keegi piletit ära ei osta, siis ma saadan sinna oma lapse või naise. Pärast süüdistan tagajärgedes kõiki blogilugejaid, kes piletit ära ei ostnud. Teine variant on see, et ma üritan selle Piletilevile täishinnaga tagasi müüa.

Igaks juhuks lisan siia ka kontserdikülastaja õigused eelpoolmainitud 50cent.ee lehelt:
1. Tunda rõõmu Ürituse toimumisest;
2. Pöörduda probleemide lahendamiseks korraldava personali poole;
3. Esitada ettepanekuid ja pretensioone vastavalt kehtivale korrale.

:)

Sildid: #, #, #
One comment on “50 CENT ja G-UNIT pilet
  1. Aarne ütleb:

    Pilet on uue omaniku leidnud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*