BlogDay2007 – minu soovitused

Täna, 31.08.2007 tähistatakse toredat päeva BlogDay2007. Mis ja kuidas, sellest kirjutasin ma juba enne. Nüüd siis kohe asja juurde.

* * *

I CAN HAS CHEEZBURGER?I CAN HAS CHEEZBURGER?
http://icanhascheezburger.com

Kassid, kassid, kassid! Kes ei tea veel, et mis imeasi on "Lol-cat", see lugegu enne lingil klikkimist Wikipedia vastavat artiklit. Ehkki ma koduloomi ei armasta, siis selle saidi feedi kontrollin iga päev. Korduvalt. Hea tuju garanteeritud.

The ZombiePhilesThe ZombiePhiles
http://www.zombiephiles.com

Mida teha, kui zombid ründavad? Kuidas võidelda ja ellu jääda. Milliseid ettevalmistusi teha juba täna? Sellelt saidilt leiab õpetusi. Kuna olen suur horror-filmide sõber, siis meeldib see sait mulle väga. Kahju ainult, et harva uuendatakse.

Blogging FingersBlogging Fingers
http://bloggingfingers.com

Hulgaliselt nippe ja õpetusi, valdavalt tehnilisi, blogijatele. Sait on valdavalt suunatud rahateenimisblogidele aga ka amatöörile leiab huvitavat lugemist. Mina vähemalt leidsin.

Top 10 KidTop 10 Kid
http://www.top10kid.com

Igasugused TOP10 on alati huvitav lugeda. Kuidas tuju rikkuda, kuhu peita surnud prostituut, koledad bändinimed, mida mitte selga panna, halvimad jäätisemaitsed ja nii edasi ja nii edasi. Mõnus ajaviide mu meelest.

Cool-stuff4uCool-stuff4u

Nagu nimigi ütleb, cool stuff. Põhiliselt naljakas, imelik ja eriline pildimaterjal. Vahel sekka ka videosid. Uuendatakse pea igapäevaselt.

* * *

Niisugused need väljavalitud blogid siis said. Tegelikult oleks võinud ka enamvähem suvalised Eesti blogijate saididi valida ja ikka oleks see "nende endi omast erinevat kultuuri, vaatenurka või suhtumist" soovitus täidetud olnud.

Hetkel on mu RSS readeris 96 erinevat feedi. 33 neist on välismaa sisuga lehed. Lisaks on 9 feedi kus jooksevad andmed erinevate otsingutulemuste, leheuuenduste, statistika ja muu tehnilise kraamiga. Kõige rohkem feed, 54, on Eesti blogidest. Mõned neist on küll blogimise lõpetanud, aga minu readeris veel alles jäänud. Ongi hea võimalus readerist mõned surnud hinged eemaldada.

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “BlogDay2007 – minu soovitused
  1. Mutt ütleb:

    Aitäh :) Täiendasid mu bloglinesi nimekirja natuke :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*