Blogi teisiti!

Alice imedemaalKäesoleva aasta 27. jaanuar on Lewis Carrol’i 177. sünnipäev (27.01.1832 – 14.01.1898). Just tema on see mees kes kirjutas niisuguse veidra raamatu nagu "Alice imedemaal". Selle tähtsa päeva puhul kutsutakse blogijaid üles oma blogimisstiili muuta ja blogima hoopis teisiti kui tavaliselt. Selle tähtpäeva nimi on ” Rabbit Hole Day” ja seda tähistatakse juba 2005. aastast.

Mina kavatsen ühineda ja kutsun sindki seda sama tegema.

Kui sa tavaliselt kirjutad igapäevasest elust, poliitikast, tehnoloogiavidinatest, uudistest, oma koerast ja lastest, jne, siis tee sellel päeval erand ja kirjuta hoopis teistsugustest asjadest.

Ise kavatsen kirjutada igavaid, ebausaldusväärseid ja isegi valet sisaldavaid postitusi ning kasutada selle juures ka mõnda roppu sõna. Kuna ma imelikke suitse ei tee ja tablakaid kah ilma arsti ettekirjutuseta ei võta, siis sellest, kuidas hommikukohvi ja võileib mulle kallale tungisid muudest jäneseurgu kukkumise kogemustest ma kirjutada ei saa.

* * *

Ühe viite leidsin ka Daki blogist. Originaalne 2005 aasta üleskutse asub siin: Mark your calendars: January 27th is Rabbit Hole Day.

Pilt: AllPosters.com

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “Blogi teisiti!
  1. Shalaya ütleb:

    “Kuna ma imelikke suitse ei tee ja tablakaid kah ilma arsti ettekirjutuseta ei võta, siis sellest, kuidas hommikukohvi ja võileib mulle kallale tungisid muudest jäneseurgu kukkumise kogemustest ma kirjutada ei saa.”

    aga Sa võiksid seda kõike ju lihtsalt ette kujutada…;P

  2. Aarne ütleb:

    Variant oleks ka sellel päeval need suitsud ja tablakad kasutusele võtta.

2 Pings/ Trackbacks järgnevaks "Blogi teisiti!"
  1. […] Miks niisugune imelik postitus? Blogi teisiti! […]

  2. […] Miks niisugune imelik postitus? Blogi teisiti! […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*