Blogipostitused e-mailiga?

Telli postitused e-mailileMõnda aega tagasi lisasin ma oma blogi paremasse serva võimaluse postitused endale meilile tellida. Minul on asi korraldatud nii, et igal hommikul kella üheksa paiku saadab FeedBurner välja ühe meili selleks ajaks kogunenud veel saatmata postitustega. Kui postitusi pole, siis meili ei saadeta.

Siiani pole mitte keegi seda võimalust kasutanud.

Samas, kui ma vahest harva juhtun mõnd blogi mitte-RSS’i vahendusel külastama, siis näen ma ikka ja jälle, et postituste meilile tellimise võimalus on neist üsna paljudes olemas.

Kas keegi reaalselt tõesti tellib endale mõnest blogist postitusi meilile?

Kuidas blogijatel endil läheb, kui suured Teie tellijanumbrid on?

Sildid: #, #, #, #, #
7 comments on “Blogipostitused e-mailiga?
 1. Gerd ütleb:

  Minu blogis seda võimalust ei ole kuid kuna hetkel puhastan selle koodi ja üritan veidi edasi arendada siis see on to-do listis järjekorras. Üks ininene lihtsalt on seda võimalust palunud. Ise ei ole kunagi kasutanud, RSS on liiga mugav, e-posti on juba niigi liiga palju.

 2. Aarne ütleb:

  Gerd, kuna su blogi feed käib juba niigi läbi FeedBurneri, siis tegelikult on vaja blogisse vaid üks link panna. Enne muidugi tuleb FeedBurneris natuke seadistada.

 3. rauniste.eu ütleb:

  Olen ka seda FeedBurner’ist uurinud. Ei ole veel põhjust olnud seda lisada. Ise ei telli ühegi blogi postitusi e-mailiga. Aga sinu omaga ma liitun ja vaatan kuidas töötab :)
  E-mailiga tellimine on rohkem tavakasutajale… kes RSS-lugejaid ei kasuta.

 4. Gerd ütleb:

  Ilmselt on mul selge eneseväljendusega raskuseid jälle olnud;) Olen FeedBurneri sellekohase võimalusega täiesti kursis, aga seegi link on vaja kuskile panna ja ma olen selle jaoks ülemäära laisk. Pole veel sellenigi jõudnud, et säutsud ilusasti blogi sidebarile või kuskile mujale toredasse kohta saada. Kellelegi õnneks postitusi meiliga ei saada (vahel erakonna listi ainult) aga tänan pühenduse eest:D

 5. Aarne ütleb:

  Rauniste: Mina samuti ei telli ja enne tänas polnud mul ühtegi tellijat. Nüüd on juba 3.

  Gerd: Tweedid saab samuti FeedBurneri abil blogisse. Kirjutan sellel teemal õpetuse kui aega saan. :)

 6. Gerd ütleb:

  @Aarne, et haarad twitterist feedi ja lükkad kuskile jooksma?:P Seda saan ma ilma FBta ka teha.

  Tegelikult kui aus olla, siis kui uudishimu ei tapaks ja ma ei tahaks jälgida voo tellijate arvu, loobuksin FBst ilmselt päevapealt. Puhtalt seepärast, et ta on kohati nõmedalt aeglane. Isegi kui ma nii nende uut kui vana serverit pingin. Aga see selleks.

 7. indrek ütleb:

  mul on see seal leheservas tiksunud miski 4-5 kuud. hetkel on 13 inimest tellinud. nii, et mitte eriti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*