Blog.tr.ee Bulgaarias

blogtree.infoPaistab, et nüüd on pidu ka Bulgaaria blogijate õuel olemas. Neil on nüüd oma blogipuu, www.blogtree.info.

Niipalju, kui ma aru sain, põhineb sait samal koodil, mis meie endi palavalt armastatud Blog.tr.ee. Isegi nende Google Analytics'i kood sisaldab lisandusi eesti saitielt (neti, delfi, www.ee, yammy) pealt tulevate külastajate sorteerimiseks ja "vahelehel" olev logo on eestikeelne. :)

Paistab, et suuremat populaarsust pole nad (veel) saavutanud.  Blogtree.info koondab ~350 feedi blog.tr.ee 3 500 vastu.

Nii blogtree.info kui mitmed teised sellel saidil reklaamitavad domeenid kuuluvad ühele Eesti firmale, Magrey OÜ, kes ajab Bulgaarias ka igasugust muud masti äri. Leht majutatud Data Zone serveris.

Igatahes on tore, et vinget eesti veebitehnoloogiat ka välismaal kasutatakse. Praegu on Bulgaarias kõige populaarsem see postitus. Tahtsin küll koos pealkirja ja blogi nimega linkida, aga kirillitsa lisamine ei õnnestu kuidagi.

Blogtree.info ekraanilaks

Sildid: #, #, #, #
3 comments on “Blog.tr.ee Bulgaarias
 1. andris ütleb:

  Blogtree.info on üleval juba sügisest saadik. Ning need ühisused eesti saidiga (yammy.ee ga koodis jne) tulevad puhtalt sellest, et mõlemad süsteemid kasutavad ühte ja sama põhja – blogtree.info on blog.tr.ee aliasdomeen, ainult keel ning mõned templiidifailid on erinevad. Ka baas on sama – blogtree.info/blog/636 (sobivad blog.tr.ee paroolid).

 2. Aarne ütleb:

  Logisin sisse ja vaatasin TOP100 bloge. Tundub, et pole väga populaarne sait.

 3. andris ütleb:

  ei ole jah :(

  bulgaarias on blogijate kommuun natuke teistsugusem kui eestis – seal on popid mitte saitidevahelised (nagu blog.tr.ee), vaid saitidesisesed ringkonnad a la livejournal.

  üleüldse on slaavi veeb natuke teistmoodi, kui läänelik – mitu erinevat kaunterit, mahukas ristlinkimine, laialivalguv disain (sõna otseses mõttes, iga asi on erinevas nurgas) ja suur segadus oleks siis märksõnad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*