Etendus “Nafta!” teatris NO99

Eile juhtus niisugune lugu, et üle mitme-setme aja käisime teatris. Teatriks oli NO99 ja etenduseks "Nafta!". Sidusin lipsu ette ja läksime kohale. Enne etenduse algust tegi suurem osa meie seltskonnast ühe konjaki, sest õige teatriskäigu juurde käib kindlasti konjak. Ja hea oli, et enne etendust ära tegime. Vaheaega polnudki ja peale etenduse lõppu oli puhvet juba suletud.

Kõigepealt siis ikka halvemad asjad kirja. Etenduse esimene osa oli tibake propagandistlik ning meenutas natuke LifeTV'st nähtud ajuloputusüritusi. Etenduse viimase osa telemäng oli liiga veniv. Toolid ei olnud eriti mugavad.

Häid asu oli muidugi oluliselt rohkem. Nalja sai palju, aga tegelikult räägiti tõsistest asjadest. Mirtel Pohla võttis ennast pesuväele! Ka kõik meesnäitlejad kargasid paljalt ringi. Seega vaatamist igale maitsele. Tantsu ja tralli maailm.

Pilt etenduselt Nafta!Lava oli keskel ning inimesed istusid mõlemal pool lava. Inimeste peade kohal oli mõlemas seinas suur videoekraan. Meie sattusime istuma parema poole peale. Minu meelest olid näitlejad rohkem näoga meie kui et vastas asuvate ridade poole. Juuresoleval pildil on näha istuvat meest ning kahte videoekraani. Meie nägime õigetpidi pilti alumiselt suuremalt ekraanilt aga vastasistujad pidid pisikest ülemist ekraani vaatama. Pildi võtsin NO99 kodulehelt, seal on neid veelgi.

Dekoratsioonid ja rekvisiidid olid minimalistlikud. Sellega on nii, et alati kui on ainult mingid imelikud asjad laval, siis on etendus kas väga hea või väga halb. Vahepealseid variante pole kohanud.

Mitte etenduse mõjul, aga nagu igal hommikul, nii ka täna tulin ma tööle ühistranspordiga. Kokkuvõttes julgeks soovitada küll.

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*