Eturundus! 10 – osale tasuta!

Osale Eturundus! 10 konverentsil tasuta! See on imelihtne.

Altex teeb lahedat kampaaniat: kui blogija lingib nende konverentsi lehele, siis saab ta tasuta osaleda üritusel Eturundus! 10. Kuna mina olen blogija ja lingin, siis on kõik vajalikud tingimused täidetud. Lisainfo blogijatele on siin: Google Tallinnas: eripakkumine blogijatele.

Olgu siis siinkohal pandud ka nõutud lingid: "internetiturunduse konverents" ja "eturunduse konverents". Konverentsi teema on "Otsingumootorite eri".

Mul on, ma arvan, et hägune, arusaam sellest, miks nad nende linkide eest tasuta osaleda lubavad, aga eks see olegi ju konverentsi teemaks. Kui olen ära käinud, siis saan täpsemalt aru. Sellest "hägune" osast loodangi konverentsil osalemisega lahti saada.

Ja veel tasuta nänni blogilugejatele Altex'ilt:

Samuti pakume teie blogi lugejatele 10% allahindlust. Las nad kirjutavad registreerudes “Firma” lahtrisse lihtsalt teie blogi nime.

Minu blogi nimi on "Aarne bloog", kes veel ei teadnud.

Tegu on juba teise postitusega minu blogis, mile eest ma loodan tasuta asju saada. Eelmisega läks õnneks, eks paistab, kuidas sellega läheb. Olen avatud uutele pakkumistele.

Ja et kõik oleks korrektne, järgneb siinkohal teade: see on omakasupüüdlik postitus mille eest ma saan või vähemalt loodan saada hüvesid.


Tasutud teadaanneTegemist on postitusega, mille eest ma olen saanud või saan mingisuguseid hüvesid.


Sildid: #, #, #, #, #, #
One comment on “Eturundus! 10 – osale tasuta!
  1. Priit ütleb:

    Oh jeez, siis saame seal lobiseda :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*