Aitasin Eesti koeri

KoerKoer.ee portaal on teinud kampaania abi vajavate koerte toetuseks. Kampaanias osalemiseks saad sa analoogselt kunagise kuulsa miljoni-dollari-koduleheküljega endale kampaanialehele piksleid osta, kus sinu pilti / reklaami / vms näidatakse.

Plaaniks on kokku saada vähemalt miljon krooni ja esmaspäevast praeguseni on kogutud 5 400 krooni.

Lihtsalt sportlikust huvist tegin asja läbi.

Klikkisin punasel nupul “Anneta“, tutvusin tingimustega, valisin hiirega platsilt endale sobiliku ruudu, laadisin üles pildi, sisestasin oma blogi aadressi ja pealkirja, sisestasin meiliaadressi, valisin enda internetipanga, tegin makse ära ja oligi valmis. Minu pisike reklaamike on nüüd samuti kampaanialehel olemas.

Väga lihtne ja mugav!

See oli vist minu puhul esimene kord, kus ma võõrastele loomadele raha andsin. Ma arvan endiselt, et niikaua, kui meil on virnade viisi inimesi, kes abi vajavad, peaks pigem neid aitama, mitte loomi.

Üldiselt olen ma seisukohal, et hulkuvad loomad tuleks peale lühiajalist varjupaigas omaniku ootamist kuidagi viisakalt magama panna, mitte neil mingites varjupaikades ebaloomalikes tingimustes vegeteerida lasta.

Seda allkirja, mida taheti Korea koerte raske elu toetuseks, ma samuti ei andnud. Muidu hakkavad varsti näiteks India inimesed meid peetima, et me siin lehmi sööme ja nende nahast tehtud jopedega käime.

Sildid: #, #, #, #
3 comments on “Aitasin Eesti koeri
 1. Oleg ütleb:

  Tänud, et oma panuse andsid.

  Parimat.

 2. koeraja ütleb:

  “Seda allkirja, mida taheti Korea koerte raske elu toetuseks, ma samuti ei andnud.” – tegelikult Sa andsid, annetades 25 eeku Aita Eesti Koeri kampaaniasse. Selle 25 eeku eest saab üks koer ntx ussirohi, seega tänud!

 3. Aarne ütleb:

  Ma lootsin, et minu 25 läks Eesti koertele.

  Ja ma arvan ikka veel, et parem õudne lõpp, kui et lõputu õudus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*