Vaata Maailma sihtasutus palub MINU abi!

ID-kaartSain niisuguse kirja:

Hei,

Sinul kui blogijal on otseühendus paljude (või isegi väga paljude) lugejatega. Lugejatega, kes usaldavad sind sedavõrd, et miljonite blogide hulgast käia just sinu oma lugemas.

Täna palume sinu abi, et kasutaksid seda usaldust meie aitamiseks.

2006 aasta maikuus alustasime projekti Arvutikaitse 2009, mille eesmärk on turvata Eesti infoühiskonda. Oleme hankinud eestlastele ülisoodsa turbetarkvara (elion.ee/arvutikaitse), pidanud e-turbe blogisid ja - mis väga oluline - teinud usinat lobitööd, et Suured Tegijad (pangad, telekomifirmad, riigiasutused) hakkaksid turbeteemadele rohkem tähelepanu pöörama.

Üks efektiivsemaid viise internetiturvalisuse tõstmiseks on aga julgustada inimesi sisselogimiseks ID-kaarti või Mobiil-ID kasutama. Jah, ka selle turvalisuse üle debateeritakse mõnikord, aga siiski on isegi skeptikud nõus - olemasolevatest variantidest on see reaalseim võimalus e-teenuste turvalisust oluliselt tõsta.

Oleme leidnud, et kui inimene ID-kaarti juba kord kasutab, siis ta sellest enam ei loobu, kuna tegemist on päris mugava rakendusega. Aga kuidas panna inimene ID-kaarti või Mobiil-ID-d esimest korda kasutama?

Ühe abinõuna algatasime loosikampaania, mis asub aadressil: www.arvutikaitse.ee/loos

Sellel lehel saab peale loositingimuste digiallkirjamist osaleda loosis, kus võib võita ohtralt väga edevaid auhindu - võimsad Dell XPS läpparid, hulk mobiiltelefone ja peaauhinnana 30000-kroonine reisipakett.

Paluksimegi, et viitaksid oma blogis sellele loosikampaaniale. Ja osaleksid ise ka! :)

Parimatega,

Mart Parve
Vaata Maailma SA
tel 56604704

Alguses olin rõõmus, et mind kõvaks blogijaks peetakse. Siis aga avastasin, et see kiri ei olnudki otseselt mulle saadetud. Tegu oli mingi masspostitusega. Samuti olin ma juba kuu aega tagasi sellel loosimisel osalenud ja sellest ka oma bloogis kirjutanud: Turvaline loterii. Siis olin natuke kurb, et head üritust niimoodi reklaamitakse.

Aga olgu pealegi...

Kuna ma arvan, et tegu on siiski hea algatusega, siis viitan ma ühe korra veel võimalusele igal ühel endale tasuta moekaid asju saada ning samas oma turvateadlikust tõsta: Vaata Maailma sihtasutus kutsub osalema maailma turvalisimas mängus. Osalemine on lihtne, turvaline ja tasuta. Võidud on kobedad. Mis sa hing veel ühelt loosimiselt tahta ihkad.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
One comment on “Vaata Maailma sihtasutus palub MINU abi!
  1. offf ütleb:

    Keegi t6eliselt andekas personalipoliitik on seda projekti juhtima palganud isand Mart Parve. Kindlasti koloriitne isiksus, kellega on saanud palju nalja, ntx:

    http://quake.agitaator.ee/?p=148
    Edasi aitab google.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*