Mine per*e, riinuur@hot.ee

Fuck you!Möödunud reedel kirjutasin ma Keskerakonna koletust ID-kaardi kampaaniast kus ma puhtalt oma lollusest osalesin.

Täna sain ma kampaanias osalemiseks kasutatud meiliaadressile kirja kelleltki Riinult (riinuur@hot.ee), kes tänas mind astmelise tulumaksu toetamise eest ja käskis kindlasti valima minna. Hääl tuleks anda Keskerakonnale sest neile on iga hääl oluline:

Tere!
Tänan, et toetasid astmelist tulumaksu, aga hetkel käivad Europarlamendi valimised, tule julgelt valima, Keskerakonna nr. on 104Iga hääl on oluline Keskerakonna jaoks!
Valida saab:
1) e-valimised (ID kaardiga) on võimalik valida 28.maist kuni 7.juunini.
2) eelvalimised on 1-3.juunini – siis saab hääletada jaoskonnas
3) 7.juuni viimane võimalus hääletada nii jaoskonnas kui ID kaardiga Keskerakonna poolt

Tegelikult nägi see kiri väga kole välja ja ma kohendasin seda natuke vähem ruumivõtvamaks. Ja selle kirja sisu... "7.juuni viimane võimalus hääletada nii jaoskonnas kui ID kaardiga Keskerakonna poolt"? WTF? Teiste parteide/kandidaatide poolt ei saagi hääletada või?

Selle tulumaksukampaania tingimused sätestavad järgmist:

7. Kampaanias osalemisega annab osaleja Kampaania läbiviijale õiguse kasutada edastatud kontaktandmeid Kampaania läbiviijaga seotud informatsiooni edastamiseks käesoleva ja tulevaste Kampaaniate raames. Kampaanias osalejal on õigus ja võimalus edaspidise informatsiooni saamisel selle edasisest saamisest loobuda.
8. Kampaania läbiviija kinnitab, et ei edasta osalejate poolt Kampaanias edastatud andmeid kolmandatele osapooltele.

Niisugust jama on raske kommenteerida aga see tekitab minus terve hulga küsimusi:

 • Kes kurat on Riinu ja kustkohast ta mu meiliaadressi sai? Seda aadressi olen ma kasutanud ainult sellel aastal, Reformierakonna ja Keskerakonna kampaaniates.
 • Kuidas see Riinu teab, et ma selles kampaanias osalesin?
 • Kas Riinu on kuidagi Keskerakonnaga seotud? Miks ta kasutab aadressi riinuur@hot.ee mitte näiteks riinu@keskerakond.ee?
 • Miks tema saadetud meilis polnud võimalust edasistest e-mailidest loobuda nagu tingimuste punkt 7 lubas?
 • Tänu sellele meilile sain ma teada nii mõnegi teise inimese meiliaadressi, kes selles kampaanias osalesid sest Riinu oli hea mitu aadressi otse TO: väljale kirjutanud. Kas see pole mitte vastuolus kampaaniatingimuste 8. punktiga?

Ma arvan, et Keskerakond teeks endale ja ka oma ohvritele suure teene, kui nad endale mõne internetiturundaja palkaks, kes neile õpetaks, et kuidas veebis käituda, ennast ja oma aktsioone promoda, jne.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #, #
6 comments on “Mine per*e, riinuur@hot.ee
 1. viiu ütleb:

  Mõtled Keskerakond, tuleb meelde prügikast, mõtled prügikast, tuleb meelde Keskerakond.

  Laenatud, kahjuks ei tule meelde, kes nii ütles, aga tabav igati.

  Kesikute kampaania oli ka eelmisel korral jõhker, aga seekord on nad üle igasuguse piiri läinud.Huvitav, kas Heiki Sibula hääl jääbki kõrbesse hüüdma?

 2. mesilane ütleb:

  Pole kunagi kesikuid hääletanud ,aga pole ka väga häiritud olnud neist.No nüüd ikka panevad nii üle võlli,et näha ega kuulda ei taha neist enam.

 3. Eestlane. ütleb:

  Kirjutis väga õige.
  Soovitan edasises olle väga ettevaaatlik
  kõigi kesikatega!!!!!! Nad on isegi väga ohtlikud ja mõelge kuulates. Edu arukust valimistel!!!!!!

 4. Iceman ütleb:

  Saa siis Aarne tuttavaks oma sõbraga :)
  Kesknoor
  Riinu Urban, riinuur@hot.ee 58080334
  http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=9690829605369908277

 5. imeloom ütleb:

  “7.juuni viimane võimalus hääletada nii jaoskonnas kui ID kaardiga Keskerakonna poolt”.

  Pean tõdema, et valimispäeval 7. juunil kõlbab id-kaart vaid oma isiku tuvastamiseks valimisjaoskonnas. E-valimised on se’ks ajaks juba mitu päeva läbi. Kohandades elava klassiku öeldut: “Kes sellest ikka veel aru saanud ei ole, no millest see üldse aru saab”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*