Reedesed õpetussõnad

Vesi - see sajab taevastJälle reede. Jälle selgitused, vastused ja õpetused otsingufraasidele, millega lugejad kohale on tulnud.

Kuidas internetis blogiga raha teenida
Mina näiteks näitan vahest reklaame (smartAD). Samuti olen mõnikord tellimuse peale postitusi kirjutanud ja nende eest hüvesid saanud. Üldiselt ma usun, et ainult eestikeelse blogimisega ära ei ela aga blogimine võib olla toeks oma online- või pärisärile.

Arvuti akronüümid
Eestikeelseid arvutitermineid, sh akronüüme, aitab seletada vallaste.ee. Teine hea, inglise keelne akronüümide seletaja on acronymfinder.com.

E-valimine, e-valimised, jne
E-valida saab lehel valimised.ee. Enne valimaminekut veendu, et su ID-kaart on kehtiv, sul on kehtivad sertifikaadid ja kaardilugeja on paigaldatud. Kõigile probleemidele ja küsimustele peaks lahendused ja vastused leidma lehelt id.ee. E-valida saab 28.05 kell 9:00 kuni 03.06.2008 kell 20:00.

Kuidas sms laenust vabaneda
Laen tuleb tagasi maksta ja oledki vaba. Kui oled hätta sattunud, siis on vast targem võlanõustaja poole pöörduda.

Kuidas allkirjastada pdf dokumenti
Peale seda, kui ID-kaardi lugeja on paigaldatud, installi endale DigiDoc klient. Vali "Konteiner" menüüst "Uus konteiner", lisa sinna soovitud .PDF fail ja vali menüüst "Allkirjad" "Allkirjasta ID kaardiga". Soovi korral täida väljad allkirjastamise koha kohta ning vajuta "Edasi". Seepeale küsitakse sult PIN2 koodi ja peale seda jääb üle vaid allkirjastatud fail salvestada. Peale seda saad .DDOC faili millest uuesti .PDF faili kättesaamiseks kasuta samuti DigiDoc klienti. DigiDoc kliendil on põhjalik eestikeelne spikrifail kus on kõik puust ja punaselt selgeks tehtud.

Varasel rauaajal kasutati niisugust moodust, et PDF fail trükiti paberile ja siis kirjutati sinna käsitsi, nühin-pulka-vastu-paberit meetodil allkiri. Tänapäeval nii enam ei tehta.

Aga kuidas muidu
Tänan küsimast, hästi. Reede ju. Ilm on kah ilus.

See postitus on osa tasuta veebikoolitusest "Otsinguväljendid, millega mu blogisse jõutakse".

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #
One comment on “Reedesed õpetussõnad
  1. Iceman ütleb:

    E-valimistest veel niipalju, et kes kasutab Windows 7RC-d siis e-valimine polegi nii lihtne ja nendele õnnetutele väike nipp siis siin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*