Reedene kokkuvõte

KaladSeoses mitmesuguste pidustustega on seekordne nädal väga lühike. Sellest hoolimata tuleb kokkuvõte huvitavamatest otsingufraasidest, millega külastajad mu blogisse on jõudnud.

Meeste ja naiste love dating saidi 2009
Ma tõesti ei usu, et niisuguse otsinguga soovitud tulemuse leiad. Kui otsid Eesti tutvumissaite, siis kasuta eestikeelseid otsinguväljendeid. Niisuguses segakeeles teeb oma lehe ainult Siim Susi 3.B'st kui kusagilt mõne kahtlase väärtusega rate.ee klooni kätte saanud. Registreeritud liikmeid on seal saidil 7 ja 4 neist on saidipidaja enda varikontod.

Acrobat readeriga kirjutamine, Adobe readeriga teksti parandamine, Adobe readeriga teksti redigeerimine
Ei tule välja. "Reader" tähendab inglise keeles lugejat ja midagi seal kirjutada ei anna. Mina kasutan PDF failide tegemiseks PDFCreatorit ja olen rahul. Teed oma lemmikprogrammiga dokumendi valmis ja trükid PDF failiks. PDF failide muutmiseks on vaja Adobe Acrobat nimelist programmi (kindlasti on ka mingeid alternatiive).

WordPressi install netpoint
Nagu minu blogist näha, on täiesti võimalik. :) WordPress'i installiks tuleb failid lihtsalt FTP kaudu üles laadida, blogi ära seadistada ja ongi valmis.

Blogide kataloog
Eestis on suuremad blog.tr.ee, blogs.station.ee, news24.ee ja blogEYE. Kokkuvõtev postitus Kaupo Kalda sulest ilmus hiljuti Okia blogis: Blogikataloogid blog.tr.ee, blogs.station.ee & news24.ee.

Toompark blogi
Maailmas on hetkel 2 aktiivselt blogivat Toomparki nimelist inimest: mina ja Tõnu Toompark. Merle blogi on välja surnud ja viimane postitus ilmus seal 13.01.2009.

See postitus on osa tasuta veebikoolitusest "Otsinguväljendid, millega mu blogisse jõutakse".

Sildid: #, #, #, #, #, #
5 comments on “Reedene kokkuvõte
 1. Kaupo Kalda ütleb:

  blogEYE minu jaoks ei defineeru kuidagi suureks, näiteks 2 nädala jooksul pole sealt meie blogikannetele ühtegi klikki tehtud erinevalt blog.tr.ee-st ja stationist kust neid tuleb sadu. Kui BlogEYE kutid peaksid seda siin lugema: liitute metrix.ee saidiga ehk?

 2. Aarne ütleb:

  Mina selle koha just sissetulnud klikkide järgi leidsingi.

 3. Kaupo Kalda ütleb:

  On sul võrdlust näiteks blog.tr.ee vs blogeye, numbrites (näit protsentides)?

 4. Aarne ütleb:

  01.01. kuni 01.07.2009: blog.tr.ee 3 483, blogs.station.ee 21 ja blogeye 2 külastust.

 5. Kaupo Kalda ütleb:

  meil sarnased vahekorras. blog.tr.ee on esialgu ainus tõsiseltvõetav, sest ka stationi kasutatavus on esialgu pea olematu.