Tee tarkuse varasalvede juurde

TahhümeeterNädala viies ja viimane tööpäev. Jällegi on aeg külastajate murede lahendamiseks. Seekord ainult tõsised küsimused ja tõsised vastused. Nalja ja naeru pole.

Mis on tahhümeeter
Tahhümeeter (pildil) on niisugune mõõteseade, mis mõõdab horisontaal- ja vertikaalnurka ning kaugust. Tavaliselt pannakse tahhümeeter üles punktile, mille koordinaadid on täpselt teada. Niimoodi saab ka mõõdetavatele punktidele väga täpsed koordinaadid. Kasutatakse maa- ja ehitusmõõtmistel, monitooringuks, jne. Osta saab minu käest.

Bussi kvartalikaart id kaardiga
Selle nimi on tegelikult "90 päeva kaart". Osta saab aadressil pilet.ee. Tallinnas maksab 90 päeva kaart täiskasvanule 625 või 700 (ekspress) krooni. Õpilastele ja üliõpilastele on odavam.

Kellele saata pressiteade
Suurematele ajalehtedele, uudisteagentuuridele, jne. Kohalikele väljaannetele samuti. Põhimõtteliselt kõigile, kellelt sa selle avaldamist ootad. Kui tahad minu blogis oma teadet avaldada, siis saada mulle. Minule saatmise puhul tuleks pressiteatele lisada ka rahalise ülekande sooritamist kinnitava dokumendi koopia.

Millega kuulata amr faili
Vanal ajal, kui mobiiltelefonid veel MP3 faile mängida ei osanud, olid mõnedel neist helinad .AMR formaadis. Minu arvutis nõustus seda mängima BSPlayer. Windows Media Player sai samuti hakkama. Üllatusega avastasin, et WinAmp ei arvanud sellest failist midagi.

Detsembrikuumus torrent
Mina ei otsiks .torrent faile mitte tavalisest otsingumootorist vaid spetsiaalsetest. Torrentiotsinguteks kasutan mina tvaliselt thepiratebay.org ja torrentz.com saite. Kui nende kaudu vajalikku ei leia, siis tavaliselt loobun.

Milleks sa tööl käid
Põhjus täiesti lihtne: nad annavad mulle selle eest raha.

See postitus on osa tasuta veebikoolitusest "Otsinguväljendid, millega mu blogisse jõutakse".

Sildid: #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*