Mulle meeldib Savisaare jõulukaart

Savisaare jõulukaartMulle tõesti meeldib Savisaare e-kaart. Minu meelest on tegu Eesti tingimustes innovatiivse asjaga. Samuti on kaart naljakas ning nii huumorimeelt omavas saatjas kui ka saajas rõõmsat elevust tekitav.

Paha lugu on see, et minu nime valikutes polegi ja keegi ei saa mulle kaarti saata. Olen kurb. "Heategude" valik võiks kah natuke suurem olla sest praegu peab kallimale "Tee praadi" soovi saatma.

See, et meiliaadressid andmebaasi kirja pannakse on küllap tavaline kõigi e-kaartide puhul ja ma ei näe selles suuremat probleemi. Spämmifiltri seadistamine ei ole ju kuigi keeruline. Vähemalt on kasutustingimustes ilusasti kirjas, mis su aadressist saab.

Siini on kaardist kirjutanud Turumuru, Kirjatsura, Konversationen, d72, Elsa, Aivo ja kindlasti veel paljud teised blogid.

Ma arvan, et paljud virisevad selle kaardi kallal puhtalt selle pärast, et asja taga on Edgar Savisaar ja Keskerakond. Nendelt tahaks küsida, et kui Savisaar ütleb, et maakera on ümmargune või et Eesti pealinn on Tallinn, kas see on siis automaatselt vale?

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #
3 comments on “Mulle meeldib Savisaare jõulukaart
 1. Heimar ütleb:

  Mulle ei meeldi jälle sellepärast, et ta jättis minu ja oma sõbra Lengi nime sisse lugemata:(

 2. Kaarel ütleb:

  nimesid on puudu muidugi, pean mõnede oma sõprade vanematele noomituse tegema, et lapsele ebatavaline nimi pandud.
  aga mulle ka meeldib, Keskerakonnal on sel sügisel eriti tublid kampaaniameistrid. jõudu!

 3. E:r ütleb:

  Vingusin selle kampaania tingimuste üle seetõttu, et kui emaili aadressi kasutamises pole midagi traagilist, siis inimese nime kasutamine “Korraldaja” edasistes “Kampaaniates” võib tähendada väga erinevaid ebameeldivaid asju.

  Ka valimiskampaania on kampaania :).

1 Pings/ Trackbacks järgnevaks "Mulle meeldib Savisaare jõulukaart"
 1. […] Savisaare jõulukaardi kampaania pakkus rõõmu vaid eestlastele, siis tema uus protestiaktsioon protest2009.eu hõlmab rahvast üle […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*