Kartuliaasta

International Year of the Potato 2008Postimehest saab lugeda, et Eestlase põhitoit tegi läbi hinnalanguse. Põhitoiduks peetakse selles kirjutises mitte teist eestlast, vaid hoopis kartul, kala ja suhkur.

Ehkki Eestis ei ole 1998. aastast saadik toimunud nii suurt hinnatõusu kui nüüd detsembris, mil hinnad kerkisid eelmise aasta sama ajaga võrreldes 9,6 protsenti, odavnes eestlase põhitoiduks olev kartul tänu heale saagile lausa viiendiku.

See on väga tore uudis. Miks? Eks ikka sellepärast, et aasta 2008 on rahvusvaheline kartuliaasta. Loe täpsemalt siit: International Year of the Potato 2008. Sellelt lehelt saab hulgaliselt infot kartulite ja muu huvitava kohta.

Kuna ma suuremaid uusaastalubadusi ei andnud, siis kartuliaastaks annan ikka. Luban ka kartuliaastal endiselt kartuleid süüa. Teen seda ka edaspidi hea meelega. Kartuliaastal siis veelgi paremini, kui enne.

Sildid: #, #, #
2 comments on “Kartuliaasta
  1. Viiu ütleb:

    Ja veel kartulipuder…..nämmm!!!

  2. Viiu ütleb:

    Unustasin ütlemata, et kartulipuder ohtrate pekikuubikutega (natuke võiks ju tailiha ka olla, eriti hästi sobivad ossu küljetükid). Head isu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*