Eturundus! 10 – käidud!

Käisin eile üritusel Eturundus! 10. Kuna blogimine on mulle ainult hobiks, siis 500.- eest ei oleks ma raatsinud niisugusele üritusele minna. Siiski olid ettekanded piisavalt huvitavad ka amatöörile ja ma jäin väga rahule. Loodetavasti jõuavad ürituse materjalid varsti ka internetti sest mõne asja vaataks tegelikult veel üle küll.

Google - 75 years of great sex

Tegu on juba teise asjaga, mille ma tänu oma blogile tasuta saanud olen. Esimeseks oli raamat "Mees, kes teadis ussisõnu". Selle sain ma samuti oma blogisse lingi panemise eest: Pokkerilingi eest saab raamatu - Tehtud!.

Ja tegelikult meenus mulle, et ma olen internetiturundusest oma blogis kirjutanud ka: internetiturundus: Faas 2. Pildil oleva toreda logo genereeris mulle Logomotto.

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “Eturundus! 10 – käidud!
  1. Mia ütleb:

    Rägi mulle ka, mis seal toimus. Mul on nii kahju, et ma ise ei saanud minna. Meid oleks isegi tasuta guestlisti panud, aga kool dikteerib minu elu hetkel. Aga jaanuaris pidi ka mingi järg vms olema.

  2. Aarne ütleb:

    Loodetavasti pannakse materjalid varsti ka neti välja, siis saad lugeda. Seni võib klikkida ülal olevat Sevenline kommentaari, seal Priit kirjutab natuke põhjalikumalt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*