Mina osalesin. Osale sina ka.

Konkreetne ja selge meesEilsel osale.ee ideeloome kohtumisel räägiti palju huvitavat juttu. Ka minu ideed leidsid sooja vastuvõtu. Loodetavasti on osale.ee juba varsti palju parem kui enne.

Panin ühe ideejupi ka osale.ee lehele üles, aga see ootab hetkel moderaatori poolt aktsepteerimist. Kohe, kui heaks kiidetakse, siis teen ka vastava postituse koos lingiga.

Üks teine idee, mille avaldamiseks ma lubaduse andsin, laagerdub samuti veel natuke aega. See ”natuke” sõltub sellest, kui kiiresti ma vajaliku informatsiooni kokku saan ja see ei sisa praegu minu enda taga. Peale osale.ee keskkonnas avaldamist ei jätta ma kindlasti sinna oma blogist linkimata.

Nii, nagu ka ametlik osa, toimus väike mitteametlik lisakoosolek ühe staažikama eestikeelse blogija Larkoga meeldivas ning sundimatus õhkkonnas.

Kordaläinud päev.

* * *

Juba eile panin ma blogi paremasse serva osale.ee banneri. Kliki sinagi, registreeri end ära ja osale! Kui sa mõne idee esitad, siis ei garanteeri keegi, et see ka ellu jõuab. Samas saavad need, kes sinuga samamoodi mõtlevad, sulle toetust avaldada ning see toetus võib koos sinu ideega jõuda lõpuks täpselt sinna, kuhu vaja. Varsti peaks osale.ee lehel olema ka ilus selgitus, et mis millal ja kuhu läheb ning kes mille eest ning mida vastab ja vastutab.

Banneri eest ma mingit tasu ei saa. Tegin seda lihtsalt soovist head üritust toetada.

Sildid: #, #, #, #, #, #
One comment on “Mina osalesin. Osale sina ka.
  1. Larko ütleb:

    Mitteametlik osa oli tõepoolest väga meeldiv, aitüma selle eest.

    Jääb ainult loota, et ise osale.ee ka plaanipäraselt areneks. Ise panin ka üritusel välja käidud mõtteterakese üles ja sain ka proua Hännilt tagasiside korras tema mõteid Riigikogu töö arendamisest. Kui ta mulle lahkelt lubab, juhin ka nendele veebiumis tähelepanu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*