Seome ise lipsusõlme

Aastal 2007 panin blogisse üles õpetuse lipsusõlme sidumise kohta. Täiesti ootamatult sai sellest ülipopulaarne postitus ning see kogub siiani võimsalt otsingumootoritest tulevaid klikke. Näiteks viimase 10 päeva jooksul on seda vaadatud ~500 korda.

Kuna paistab, et paljudel on lipsusõlmega mure siis panen siia veel ühe mõnusa ja selge piltõpetuse selle vajaliku oskuse kohta:

Lipsusõlmed

Ma olen endiselt veendunud, et lipsusõlm on midagi niisugust, millega õige mees ilma kõrvalise abita ise hakkama saab.

* * *

Umbes aasta tagasi panin ma samuti tähele, et väga palju on neid, kes niisugust oskust internetist otsimas käivad. Siis ma kahjuks täpsemaid numbreid kirja ei pannud aga nüüdseks on eelpool viidatud postitust vaadatud 4 824 korda ja see number muudkui kasvab.

Statistika

Sildid: #, #, #, #
6 comments on “Seome ise lipsusõlme
 1. Bock ütleb:

  Vaadates statistikat su eelmise postituse kohta, siis tuleb sellest välja, et põhiliselt uurivad lipsu sõlme tegemist kooli lõpetajad ja alustajad. Mehed oskavad ise lipsu sõlme keerata, poisid otsivad internetist.

 2. terje ütleb:

  jaa, ma tunnen isiklikult ühte koolilõpetajat, kes isalike õpetuste asemel internetti kasutas. aga aktusele läks ikkagi isa seotud sõlmega.Kud see oli ka alles 9. klass

 3. erik ütleb:

  Ise ka see aasta abiturient ning tänu sellele saidile saan lipsuga aktusele minna, aitäh! :)

 4. jano ütleb:

  Väga asjalik õpetus ja saingi hakkama.Tänud.

 5. Margus ütleb:

  Tõesti üks parimaid õpetusi,head selged joonised.
  Mina sain hakkama.Tänud!

 6. Tõnu ütleb:

  Elu abi:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*