Toeta mu ettepanekut!

osale.eeEile õhtul panin osale.ee keskkonda oma ettepaneku, et iga poe ukse taga peaks kohustuslikus korras olema prügikast.

Siis ei peaks ma enam konisid maha viskama ja meie linn (ja kõik teised Eesti paigad) oleks jälle natuke puhtam ja ilusam.

Ettepanek: iga poe, teatri, baari, kino ja muu avaliku teenindusasutuse ukse taga peaks kohustuslikus korras olema prügikast.

Olen suitsetaja ja suitsetan tihti ka tänaval kõndides. Mõnda teenindusasutusse sisenedes, kus loomulikult on suitsetamine keelatud, pean ma oma suitsu ära viskama. Kui ukse kõrval prügikasti pole, siis olen ma sunnitud koni maha viskama.

Sama probleem võib tekkida ka neil, kellele meeldib tänaval jäätist süüa või pudelist vett juua. Enamusse asutustesse ju oma toidu või joogiga siseneda pole lihtsalt viisakas.

See ei ole küll väga suur probleem, aga siiani on ka vanalinnas kohti, mille ukse taga prügikasti pole.

Kliki  S I I N ja toeta mu ideed sest kui keegi sellele poolthäält ei anna, siis see ettepanek kuhugi edasi ei jõua. Kui sa arvad, et see on väga halb mõte, siis võid ka vastuhääle anda.

Toetushääle andmiseks pead ennast muidugi registreerima aga seda läheb sul niikuinii vaja.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
4 comments on “Toeta mu ettepanekut!
 1. Allar ütleb:

  Aiai, pista koni tasku! ;)

 2. Aarne ütleb:

  Taskus koni haiseb. Samuti ei lahenda koni taskupistmine jäätisepaberi probleemi. Prügikaste on ikka vaja.

 3. viiu ütleb:

  Tehtud!

  Prügikaste on just viimaste aastate jooksul tunduvalt vähemaks jäänud.

 4. Larko ütleb:

  Just kirgliku suitsumehe omaduses ma Su ettepanekut toetangi. Kerge on tõesti koni niisama tänavale visata, isegi prügikasti olemasolu korral, kuid ilma selleta satub ta sinna paratamatult. Vaja oleks vist veel jäätmekäitluse või millegi muu seadusesse sisse kirjutada, et prügikasti omanik selle tühjendamise eest vastutab.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*