Blogi Facebooki fännidelehe loosimise tulemused

Pildid seinas!Möödunud laupäeval omandasin ma jahi- ja kalanduspoest 25 meetrit 0.5mm jämedusega tamiili. See oli vajalik ost. Lisaks sellele ostsin ka 10 kõige suuremat õngekonksu, (suurus 1) mis poes müügil oli. See ost sai täitsa ehku peale tehtud. Plaanis oli lae alla paigaldatud 12mm läbimõõduga torude külge pilte riputada.

Kahjuks selgus, et tamiil on küll ülimalt sobiv aga konksud jäävad olemasoleva toru jaoks ikkagi väikseks. Pole hullu, riputasin pildid seina tamiili ümber toru sidumise meetodil. Tulemus, peab ütlema, on tõenäoliselt parem, kui nende konksudega oleks saavutanud.

Kuna tuju oli ilusaks saanud toast ja õnnestunud riputamisest rõõmus, otsustasin mittevajalikele konksudele siiski rakenduse leida. Tegin Facebookis oma blogi fännilehele postituse, kus lubasin konksud järgmise nädala (ehks siis praeguse) keskpaigas kõigi fännide vahel välja loosida.

Reeglid olid väga lihtsad:

 • KonksudLoosimisel osalemiseks pead olema "Aarne bloog" lehe fänn.
 • Kui sa ei taha loosimisel osaleda, siis kirjuta selle postituse alla "jagatud".
 • Need, kelle perekonnanimi on Toompark, loosimisel ei osale.
 • Võidu saadan Eesti Postiga või anna käest-kätte üle.
 • Võitja selgub millalgi järgmise nädala kespaiga paiku.

Kuidas ma loosimist toimetasin:

 • Kuna tingimustes oli kirjas, et Toompark ei osale, lahutasin fännide arvust maha 5, ehk kõi Toompark nimelised, kes mu blogi fännid on. Sain tulemuseks 97.
 • Sisestasin random.org lehel "Min" väärtuseks 1 ja "Max" väärtuseks 97 ning vajutasin nuppu "Generate".
 • Tulemuseks sain 30.
 • Võtsin blogi fännilehe Admin paneeli ja võtsin ette nimekirja blogi fännidest.
 • Lugesin sealt 30 nime allapoole ja saingi võitja teada.

! ! !   Võitja on Marit K!   ! ! !

Aplaus ja lilled! Kuna me ei ole päriselus tuttavad, siis ei pane ma siia tema kohta rohkem mitte mingeid andmeid ja võtsin temaga hoopis Facebooki kaudu ühendust ning küllap jõuame kokkuleppele, kuidas ta oma auhinna kätte saab. Võitja Facebooki profiili järgi tundub mulle, et tegu on kunstikalduvustega inimesega. Loodetavasti saab ta võidetud konkse mingi projekti juures kasutada või äkki talle lihtsalt meeldib kalal käia. :)

* * *

Selle korral oli kampaania loosimine niisugune, mis ei kutsunud osalejaid seda oma sõpradega jagama (ja see ei olnud ka kampaania eesmärgiks). Põhjus on väga lihtne: need "jaga sõpradega ja kirjuta pildi alla jagatud" kampaaniad imevad kõvemini, kui tööstuslik tolmuimeja ja ma ei taha ju ise mingi masina sarnane olla. Kui mul mingi hea idee tekkib, siis teen ka niisuguse kampaania, mida sõpradega jagama peab ja loodetavasti on selle taga ikka jälle puhas rõõm, mitte mingi ahvimine, rutiin või kurjus.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #
One comment on “Blogi Facebooki fännidelehe loosimise tulemused
 1. Viiu ütleb:

  Palun tee nii, et neid aukirju lugeda ka saaks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*